Allotria suveprojekt - sketšisaadeKasutaja  Allotria loomingukeskus projekt kategoorias Film & Foto

Meil kõigil on elus suuri küsimusi, mis vajavad vastuseid. Mõned näited: Mis on see, mida iga õige eestlane enda sisimas kõige rohkem taga igatseb? Kes käib kõige sagedamini Toompeal? Ja kas Eestis ikkagi on politseiriik?

Allotria esitleb enda esimest suveprojekti. Selle aasta suveprojektiks on sketšisaade, mis koosneb seitsmest huumorisketšist. Sketšid puudutavad aktuaalseid ühiskonna ja igapäevaelu teemasid.

Praeguseks hetkeks on kirjutatud stsenaariumid, mis on valmis minema juba selle aasta augustis tootmisse. Ettevalmistustega on tehtud juba algust. Valmis on shotlistid, päevaplaanid, storyboardid jne. Oleme sisuliselt valmis alustama näitlejate castimisega rollidesse ja seejärel proovidega.

Plaanime suvekuudega projekti ära lõpetada ja sügisel selle välja anda enda youtube kanalil (Allotria) kõigile vaatamiseks.

Siinkohal tuleb mängu Hooandja. Et meie suveprojekt saaks plaanitud mahus valmis, vajame järgmisteks sammudeks toetust, mis kataks eelkõige võttetehnika, rekvisiidid, transpordi aga ka järeltöötluse kulud.

Soovitame tutvuda toetusvõimalustega ja rohkem infot lisaks Hooandja lehele leiate meie kohta ka allotria.ee.
 

ALLOTRIA

Allotria on värskelt alustav loomingukeskus, mis loob projektipõhiselt audiovisuaalset meediat, kuid annab välja üldistatult multimeediat. See tähendab, et Allotria nii toodab kui ka levitab. See on ellukutsutud sarnaste huvidega, kuid erinevate oskustega noortest, kes otsustasid ühise nime alt loomet välja anda.
 

JOOSEP SPIRKA

Suveprojekti stsenarist

joosep.spirka@allotria.ee

Tegeleb peamiselt näitlemise ja kirjutamisega, kuid on tegutsenud ka animatsiooni vallas. On näidelnud Polygoni teatristuudios, Lasteteater Trummis ja Vaba Lava teatrikeskuses. Lisaks sellele teinud rolle reklaamides ja mitmetes Balti Filmi- ja Meediakooli lühifilmides. Osalenud improvisatsiooni kursustel Von Glehni teatris ning dubleerinud multifilme telekanalis TV7. Spirka on õpetanud improvisatsiooni, draamat ja loovmõtlemist laste ja noorte suvelaagris Audru Suvekool. On läbinud ka VAT Teatri näidendikirjutamise töötoad ning stsenaariumikirjutmise kursused Tallinna Ülikooli Avatud akadeemias.
 

KRISTOFER NICOLAS ILD

Suveprojekti režissöör

kristofer.ild@allotria.ee

Peamine tegevusvaldkond audiovisuaalne meedia: stsenaristika, režii, produtseerimine ja montaaž. Tegelenud aastaid fotograafiaga. Töötanud Christopher Nolani filmi "Tenet" Tallinna Linnahalli võtteperioodil Produktsiooni Assistendina (PA). Lõpetamisel Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis Audiovisuaalse meedia bakalaureusekraad sel suvel. Kristoferi portfooliosse kuulub vähemalt 19 lühifilmi või videot, millest mitmes on olnud autor ja paaris režissöör.
 

ANDERO SESMIN

Suveprojekti kunstiline juht

andero.sesmin@allotria.ee

Tegeleb erinevate tõlgendustöödega, mis on spetsialiseerunud kultuuri, eetika ja moraali ning esteetiliste väärtushinnangute tõlgendamisele. Lõpetanud Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste Instituudis Filosoofia Bakalaureusekraadi, kõrvalerialaks on Kultuuriteadused. Tema portfooliosse kuuluvad mitmed videod ja on olnud varasemalt edukalt ka lühifilmi kunstiline juht.
 

LISA

Projektis lööb kaasa ka mitmeid teisi noori fotograafia, graafilise disaini või heliloomingu alalt. Rohkem infot ja varasemaid töid leiab allotria.ee.