Andekad võistlussportlased Eestit esindama MM-ileKasutaja  Halinee Tovinen projekt kategoorias Sport

Arthur Lepp (16 a.) ja Stella Männiste (14 a.) on pühendunud andekad noorsportlased, kes on jõudnud umbes 1,5 aastaga Eesti tippu võistlusspordis. Rahvusvahelistel võistlustel on nad samuti end tõestanud ja tulemuslikult võistelnud. Noored sportlased on pärit Lõuna-Eesti tipust ja esindavad tantsuklubi Maarjat, kus on treeneriteks Reno Olle, Märt Raudvee ja Erkki Aas.
 
Koos alustati tööd umbes 1,5 aastat tagasi, ikka ühise eesmärgi nimel - saavutada Eesti Meistrivõistlustel Ladina-Ameerika tantsudes tulemus, mis tagab MM-ile mineku. See ka saavutati 25. 02. 2017. aastal. Noored 1 (16 – 18 aastased) vanuseklassis toodi ära 31.  paari konkurentsis 2. koht. Ja sellega kaasneb Eesti esindamine nii EM-il Moldovas, mis toimub juba maikuus, kui ka MM-il Hispaanias, mis toimub oktoobris.
 
Arthur ja Stella on väga töökad ja järjekindlad oma unistuste saavutamiseks. Nad treenivad 7 korda nädalas,  nii ise, oma treenerite, kui ka välistreenerite käe all. On osalenud treeninglaagrites nii Eestis kui ka välismaal.  Rahalist toetust vajavad noored väga, et jätkuvalt konkureerida selle ala tippudega ja tulemuslikult esindada Eestit MM-il.
 
Siin kohal, kallid inimesed, kes Te tunnete, et soovite aidata noori, andekaid sportlasi nende eduka spordikarjääri jätkumisel, Aitäh Teile toetamast!
 
Lisa :
 
foto:
 
 

Sarnased projektid

Võistlusklassi RC autoprojekt!

  • 12%kogutud
  • 80€toetatud
  • 17 päeva veel