Anne Adamsi vinüülplaat „Läinud aegade mõtted“Kasutaja  Anne Adams projekt kategoorias Muusika

Rõõm teatada, et Hooandja meeskond tegi ettepaneku pikendada meie projekti 3.veebruarini.   Nüüd on ka link, mis varasemalt vigasena vahel end näitas(access denied) kenasti korras ja headel hooandjatel  võimalus tutvuda kingitustega ja soetada omale kas CD-plaat, LP või kontsert jm. Tutvu kingitustega Hooandja lehel.

Olen muusik, muusikaõpetaja ja laulukirjutaja. Möödunud aasta tõi kaasa juubelihõngulisi tähtpäevi ja  soovisin sel puhul tervitada erilisemalt oma armsaid kuulajaid ja laulude austajaid sestap kulutasin stuudiouksi ja kaasasin sõpru-kolleege - muusikuid. CD plaat nägi juba septembris ilmavalgust kuid mu suur soov on anda välja ka  vinüülplaat värske muusikamaterjaliga.

Hea luule, luuleraamatud ja huvi nende vastu on jäämas järjest kitsamasse ringi . Soov oleks pakkuda vinüüplaadil oma lauludega üht kestvama ja ajatuma väärtusega elamust neile, kellele autorilaulu tüüpi laulud korda lähevad ning ehk leiab seeläbi rohkem poolehoidjaid ka Eesti luule ning autorilaul.

Plaadil kõlavate laulude  tekstid pärinevad Hando Runnelilt, Peeter Volkonskilt, Villu Kangurilt, Jüri Krustokilt jt luuleloomingust. Muusikat on nii endaloodut , sõprade kingitud kui ka mõned armsad coverid.

Stuudios olid: Runno Tamra, Roland Puusepp, Johannes Lõhmus,Tõnu Hallik, Henno Kelp, Taavi Langi, Dagmar Oja jmt. Koos Jaan Söödiga sai plaadile lauldud  Tartus veedetud  noorepõlveaegade meenutuseks „Veel tollel tänaval on Supilinna maitset“. Oma esimese helikandja pealt on värskel plaadil uue hingamise saanud mitmed palad:  "Nostalgiline", "Tähetark","Hellad ajad" , "Meremustlane" 

Kui soovid toetada minu vinüülplaadi väljaandmist ja promotsiooni, olen Sulle kogu südamest tänulik!

Olen pannud valmis mitmesuguseid kingitusi  armsatele hooandjatele:

Sinu toetuse eest kingin Sulle oma vinüülalbumi või CD „Läinud aegade mõtted“ või mõlemad või koolituse või koguni kontserdi või lustaka loengkontserdi koos Aleksei Turovskiga. Vaata toetaja kingituste loetelu.

Hooandja toetusraha 1200€ jaguneb nõnda:

 • 200 vinüülplaadi pressimine ja ümbriste trükkimine
 • Promotsioonikulu

Vinüülplaadi valmimisaeg on 8 nädalat ning see valmib Tartus Vinylplant plaaditehases.

Kui toetust koguneb rohkem, kasutan seda albumi promotsiooniks, esitluskontserdite läbiviimiseks ja plaadi leviku hüvanguks.
 


 

CD „Läinud aegade mõtted“ ilmus 3. septembril kui toimus ka Anne Adamsi lavajuubeli kontsert ning ühtlasi tähistati ka 25 aastat Anne esimese albumi „Hellad ajad“ ilmumisest. Toonaselt helikandjalt on uuel plaadil mitmed palad uues värskes arranžeeringus ning esituses.

CD-plaadi esitluskontserte on toimunud juba Pärnus ning Lõuna-Eestis Järvselja Jahilossis ning Võõpste Raamatukogu juubeliaastapäeva puhul.

Vinüülplaadi ilmumisel on plaanis esitluskontserditega  jõuda võimalikult kuulajale lähemale, erinevatesse paikadesse üle Eesti.

16. detsembril ootan oma laulude austajaid aga kontserdile Illuka kirikusse, kus toimub CD- plaadi „Läinud aegade mõtted“ esitluskontsert „ Armastus ja jõuluvalgus tuleb iga ilmaga“.

 

1.veebruaril kell 17.00 ootan häid kuulajaid Pärnu Linna raamatukogu saali plaadiesitluskontserdile. Hulk väiksemaid kontserte mitmel pool Eestis on lähiajal kuupäevade ja kellaaegade osas

täpsustumas.

Olete väga oodatud osa saama!

Tänuga, Anne Adams

 • 21 hooandjat
 • 1223€kogutud 1200€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 04.Feb.2018

Sarnased projektid

Muusikaline audioalbum. Olesja Balakireva loeb luuletusi Athoselt.

 • 17%kogutud
 • 585€toetatud
 • 25 päeva veel

EHALE debüütalbumi "EHALE" väljaandmine

 • 35%kogutud
 • 1061€toetatud
 • 33 päeva veel

Anna Lea Haamer stuudioalbumi "Public Transportation" avaldamine

 • 53%kogutud
 • 1585€toetatud
 • 4 päeva veel