Saadame Annika ja Lore-Andra Hiina talendi- ja modellivõistlustele!Kasutaja  Kaari Pulst projekt kategoorias Kultuurisaadikud

Selle aasta juulikuus toimuvad Hiinas laste talendi- ja modellivõistlused CPlanKidsSupermodels. Eestit lähevad sinna esindama Studio Happy Dancersi õpilased Annika Absalon ja Lore-Andra Raud. Võistlustel astuvad tüdrukud üles diskotantsu ja laste fitnessiga.
 


 

Annika on 12-aastane tüdruk, kes on kogu oma teadliku elu tegelenud tantsimisega, akrobaatikaga ning viimastel aastatel ka laste fitnessiga. Alustas 2-aastaselt iluvõimlemisega ning hetkel köidab teda järjest enam ratsutamine. Kodus ripub seinal paarsada medalit ning paarkümmend isiklikku karikat. Annika osales 2 aastat tagasi telesaates "Väikesed hiiglased", kus võitsid Daniel Dream Teamiga 2. koha. Praegu pakutakse neiule imeist võimalust sõita Hiina talendi- ja modellivalimistele, mis oleks väga lahedaks kogemuseks ja miks mitte võita kohalike südameid just diskotantsu ja laste fitnessiga.
 


 


 

Lore-Andra Raud on 7-aastane väike blondiin, kes on kõige elurõõmsam laps maamuna peal. Lore on diskotantsuga tegelenud 2 aastat, akrobaatikaga ja laste fitnessiga ühe aasta. Noor neiu on käinud hulgaliselt võistlemas ning toonud ära igat värvi esikolmiku medaleid nii tantsus, akrobaatikas kui ka fitnessis. Hiinas näitab Lore-Andra oma diskotantsu oskusi ning kava sisse lähevad ka kindlasti parimad akrobaatilised trikid laste fitnessi kavast. Tüdruk soovib väga koos Annikaga sõita Eestimaad esindama, mõlemad piigad on ehtsad blondid Eesti neiud ning kindlasti saadab neid Hiinas suur edu.
 


 


 

Et Annika ja Lore-Andra saaksid oma suure soovi, minna Hiina Eestit esindama, täide viia vajame Teie abi. Saadud annetuste eest soetame noortele lennupiletid ja esinemiseks vajalikud kostüümid.

Oleme juba ette kõigile tänulikud, kes meie ettevõtmist toetavad, ja võtame Teiega ise ühendust, et leida mõlemale osapoolele sobiv aeg ja koht kingi üleandmiseks.