Art of Nature: loomingulised ja muusikalised üritusedKasutaja  Artur Pastsenko projekt kategoorias Kunst

Meist

Tervist! Lubage mul tutvustada teile Art of Nature kollektiivi. Me korraldame muusikalisi ja loomingulisi üritusi.

Üks ülesannetest on näidata inimestele alternatiivset võimalust lõõgastuda, sukeldades kõiki muinasjutulisse kunsti- ja eneseväljendusmaailma, ning edendada inimeste ühinemist. Regulaarselt viime läbi erinevaid tunde ja meistriklasse, näiteks:

  • joogatunnid
  • ultraviolettvalguses joonistamine
  • kehal maalimine
  • geomeetriliste mustrite punumine (string art)
  • käsitööehete valmistamine
  • piltide maalimine spray paint tehnikas (aerosoolvärvid)
 
 
Põhitegevus on loomeõhtute ja muusikaliste ürituste korraldamine. Kord aastas korraldame ka kahepäevase vabaõhu kunsti- ja muusikafestivali.

Usume, et muusika ja kunst on maailma parimad keeled. Mitme tegevusaasta jooksul oleme korraldanud kümneid erinevaid üritusi. Püüame luua turvalisuse, harmoonia ja ilu tunnet kõigile. Inimesed õpivad üksteist tundma, kuulavad muusikat, tantsivad, maalivad, mängivad lauamänge või lihtsalt puhkavad mõnusas seltskonnas.

 

Meie arengukava

Pandeemia tõttu on meie elu muutunud: igakuiste muusikaürituste ja iganädalaste loomeõhtute korraldamine pole enam võimalik. Vaatamata sellele jätkame 9. – 11. juulil 2021. aastal toimuva elava ja elektroonilise muusika festivali ettevalmistamist ning kavatseme end soovitada Leedu, Venemaa ja Horvaatia suurfestivalide osalejateks. Selleks peab näitama oma professionaalsust, mille saame Eesti turul ja oma külalistega töötades.

Plaanime uuendada heliseadmeid ja hakata tegema tõsiseid ruumikaunistusi, mille nähes inimesed vaimustusse sattuvad.

Meil oleks väga hea meel, kui meil oleks võimalus kogu stuudioga kolida sõbralikumasse ruumi kesklinnale lähemale. Praegu rendime ruumi Mustamäe äärel asuvas tööstustsoonis katkiste, pooleldi mahajäetud hoonete, halli betooni ja metalli vahel, kaugemal tsiviilsematest ja mugavamatest läbipääsualadest. Meil on muljetavaldav valik tööriistu, kaunistusi, asju ja erinevaid materjale, nii et hea koha leidmine on väga keeruline. Ideaalis vajame umbes 150-200 ruutmeetri suurust ruumi.
 

 

Miks vajame teie toetust?

Kahjuks olukord maailmas ja meie riigis tegi võimatuks ürituste ja meistriklasside korraldamise, mis on meie ainus olemasolu allikas. Stuudio rentimine, kus korraldame tunde, hoiame värve ja muusikariistu, nõuab regulaarseid investeeringuid ja praegu oleme sulgemise äärel. Meie isiklik investeering projekti on jõudnud oma piirini, kuna lisaks loomingulisele tegevusele on paljudel inimestel ka põhitööl probleeme, mistõttu ei saa me arveid piisavalt maksta. Vaatamata sellele jätkame edaspidiste ürituste ettevalmistamist - töötame uued strateegiad välja, valmistame dekoratsioone, kogume materjale.
 

 

Finantseesmärgid

Me suhtume olukorda adekvaatselt ja mõistame, et kunagi situatsioon maailmas normaliseerub. Teie toetus aitab meil 2020. – 2021. aastate süvendist üle saada, jätkata tööd ja planeerida tulevikku.

Kui kogume 2700 eurot, suudame ümber organiseeruda ja kriisi tagajärgi minimeerida, hoides stuudiot 2021. aasta suve alguseni.

Kui kogume 5000 eurot, siis saame tegeleda kindlama ja juurdepääsetavama koha otsimisega ning hankida seadmeid veebiülekannete jaoks ja proovida end digitaalses keskkonnas.

Kui kogume 7000 eurot, saame iseseisvalt korraldada ruumide remontimise ja värskendada muusikaseadmeid. Kuna kvaliteetne heli, täpsemalt akustika, on üks kõige olulisematest teguritest, aitab see muusikaürituste kvaliteedi paremaks teha.

Saate aidata meil mõnda meie eesmärki saavutada vähese summaga omakasupüüdmatult või kasutada ühte meie eripakkumistest ja saada selle eest kingituse.
 

 

Kingituste süsteemi kirjeldus

Oleme teile välja mõelnud spetsiaalse kingituste süsteemi. Loodame, et see on meie võimalusi arvestades võimalikult aus. Mõnda neist saab kasutada juba praegu (meie unikaalse kunstipoe kinkekomplektid), teisi (nagu ürituste, festivalide, meistriklasside külastamine) siis, kui piirangud leevenevad. Kinkekomplektid saab meie stuudiost (Vinkli 13, Tallinn) kätte. Kui teil ei ole võimalust meie stuudiosse tulla, toome kingitused teie juurde.   

Niipea kui võimalik taaskäivitame meie kultuuri- ja muusikaüritused, kuhu personaalselt kutsume kõiki, kes aitavad meil sellest raskest perioodist üle saada. Üheskoos saame mitte ainult üksteist paremini tundma õppida ja üksteisega suhelda, vaid ka lihtsalt hästi puhata. Püüame luua teile kvaliteetse õhkkonna ja atmosfääri :) 
 

 

Meie kontaktid:

Facebook

Koduleht

Instagram

Oleme uskumatult tänulikud selle projekti tegemise võimaluse eest ja südamest loodame, et saame olla ühiskonnale kasulikud ja jätkuvalt pakkuda inimestele rõõmu.

 

  • 18 hooandjat
  • 640€kogutud 2700€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 21.May.2021