Arvamusfestival 2016Kasutaja  Arvamusfestival projekt kategoorias Sündmus

Loome koos Arvamusfestivali õhkkonna ja ruumi!
 
Arvamusfestival on ruumilooja – sisu loovad festivalil osalejad. Selleks, et me 12.–13. augustil Paides kohtuksime, vajame Sinu abi. Soovime luua sellise ruumi, mis jõustab head arutelutava, inspireerib inimesi uutele ideedele ja tegudele, toob neid kokku ning arendab arutelukultuuri. 
 
Neljas Arvamusfestival kasvab mitte suuruse, vaid sügavuse poolest – pakume Sulle võimalust olla meiega ühisel teekonnal. Hoolitseme hooandjate toetuste abiga moderaatorite koolitamise ja arutelualade korraldajate juhendamise eest, ning et kõik tunneksid end festivalil hästi, siis panustame selle nimel nii ala ehitusse kui ka tugiteenuste loomisse. Peame oluliseks, et meie vabatahtlikud (keda on mitte vähem kui 300!) oleks hoitud ja tunnustatud. 
 
 
 
Arvamuskultuuri muutmise teekond on pikk ning me ei oota kiiret tulemust, aga usume, et see viib ühiskonnani, milles tahaks tegelikult kõik eestimaalased elada, lapsi kasvatada ja töötada. Kui ka Sina arvad, et see missioon on väärt tegutsemist, siis toeta palun festivali korraldamist. Koos hooandjatega panevad Arvamusfestivalile õla alla Eesti Rahvusringhääling, Eesti Meedia, Avatud Eesti Fond, Vabaühenduste liit EMSL, Euroopa Komisjoni Eesti Esindus, Euroopa Parlamendi Infobüroo Eestis, Paide linn, Järvamaa omavalitsused, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Swedbank, Nortal, Telia, Eesti Energia, SpeakSmart ja paljud teised.
 
Arvamusfestival on kogu ühiskonda kaasav erinevatele poliitikatele avatud kohtumispaik, mille eesmärk on arendada arvamuskultuuri ja kodanikuharidust. Festivalile on oodatud kõik ärksad ja aktiivsed inimesed nii Eestist kui ka mujalt, et üheskoos arutada meie kõigi jaoks olulistel teemadel. 
 
Tänutäheks toetuse eest pakume igale hooandjale vastavalt toetussummale erinevaid kingitusi, mis on kõik Arvamusfestivaliga seotud: Arvamusfestivali riidest kott, Paide-Türi rahvajooksu pilet, Stella Soomlaisi loodud nahast käepael, Reet Ausi spetsiaalselt Arvamusfestivalile loodud T-särk, KUMU aastapilet, SpeakSmart’i  kursus ja isegi majutus kahele Paides koos õhtusöögiga Põhjaka mõisas. Hooandjate kingitused saadame üle Eesti laiali SmartPOSTi abiga. Võtame Sinuga pärast projekti edukat lõppu ühendust, et leppida kokku, kuidas kingitused Sinuni toimetada.
 
NB! 2016. aasta T-särgid on helehalli värvi ja särgi A-täht on ruudulisest kangast. 
 
Tutvu meiega lähemalt:
 
Tuhat tänu, hea hooandja!
 
 
 
 
 

 

Sarnased projektid

Aitame Urho Kaleva Kekkoneni pronkskuju Käärikule

  • 101%kogutud
  • 6544€toetatud
  • 18 tundi veel

Polli Talu Loomingulise Keskuse uue rookatuse ehitus

  • 22%kogutud
  • 1718€toetatud
  • 25 päeva veel