Baltic eSport Event 2020Kasutaja  Алексей Гаранин projekt kategoorias Sündmus

Kes me oleme?

Me oleme organisatsioon nimega Baltic eSport. Tegeleme projektide kirjutamisega, kübersporditurniiride ning küberspordi ja küberturvalisuse teemaliste seminaride ja loengute korraldamisega. Samuti viime läbi harivaid laagreid lastele ja noortele eesmärgiga tutvustada neile kübermaailma. Oleme veendunud, et kübersport on kõige tõhusam meetod noorte meelitamiseks selliste tähtsate teemade juurde nagu meediapädevus ja küberturvalisus seda tänapäeval on.
 


 

Mida me plaanime?

23.-26. juulil toimub Vaba Lava Narva esituskunstide teatris OBJEKT Multimedia Future Hub kaastoel piirkonna suurim küberspordisündmus. Nelja mängupäeva jooksul selgitavad kaheksa tugevaimat meeskonda endi seast välja parima, pealtvaatajate jaoks aga oleme ette valmistanud meelelahutusliku ja hariva programmi, mis sisaldab küberturvalisuse teemalisi töötubasid, otseülekandeid turniirist, kommentaatorite ülevaateid, VR ja PS4 mängutubasid ning paljut muudki põnevat!
 


 

Millega teie saate meid aidata?

Et luua sündmusest osavõtjatele parimad tingimused, olekski meil teie abi vaja!

Kogu kogutud rahasumma läheb vajaliku varustuse soetamisele, nii tarkvarabaasile kui ka turniiri kõrgetasemelisele läbiviimisele. Aga mis kõige tähtsam – kõike toetuse eest soetatut saame me kasutada ka tulevikus teiste sündmuste või laagrite läbiviimisel.

Teie toetus annab olulise panuse küberspordi arendamisse nii Eestis kui ka piirkonnas tervikuna.

Oleme teie toetuse üle väga tänulikud ning kindlasti kutsume teid meie avatud turniiridele ning sündmustele.
 

Kohtumiseni Narvas, Baltic eSport Event´il!
 

NB! Kui teie poolt valitud kingitus sisaldab kutseid sündmusele, siis tulge palun kohale ükskõik millisel turniiri päeval 23.-26.juulil – teie nimi on nimekirjas administraatoritel sissepääsu juures ning te saate sündmusele tasuta!