Berliini Eesti Kultuuripäevad 2016Kasutaja  Berliini Eesti Kultuuriselts KAMA projekt kategoorias Sündmus

Berliini Eesti Kultuuriseltsi KAMA esimese sünnipäeva vääriliseks tähistamiseks korraldame 15.-16. aprillil 2016 kultuuripäevad. Oleme kokku pannud ägeda programmi: esinema tulevad Tanel Padar Blues Band, Maria Peterson ja Eva Eensaar-Tootsen, Hendrik Toompere monoetendusega „Soolo“, kirjanikud Jan Kaus ja Indrek Koff ning „Suur-Eestit“ tutvustav Martin Ehala. Näitame ka noorte lubavate režissööride lühifilme. Sööme koos sünnipäevatorti ja ...kama.
 
 
KAMA on mittetulundusühing, mille moodustavad kultuurihuvilised eestlased ja Eesti sõbrad Berliinis. KAMA eesmärk on luua Berliinis eesti kultuuri oaas, st pakkuda kohalikele eestlastele ja meie sõpradele seda, milleks muidu peaks Eestisse sõitma: eesti muusikat, teatrit, filmi, kohtumisi kirjanike ja kunstnikega ning muid kultuuriüritusi. Samas pakume Eesti loomeinimestele platvormi Berliinis esinemiseks nii kohalikule eestlaskonnale kui rahvusvahelisele publikule.
 
 
Berliini Eesti Kultuuripäevad on Eesti artistidele suurepäraseks võimaluseks luua sildu ja suhteid. Kultuurimetropolis ammutatud inspiratsioonist saad aga kunstniku kodumaale naastes kasu Sinagi. Plaanime kultuuripäevi korraldada igal kevadel, luues nii hea eestlustunnet tugevdava traditsiooni. 
 
Meie saksa või muust rahvusest elukaaslased ja perekonnasõbrad mõistavad tänu sellistele üritustele paremini, kes me oleme, kust me tuleme, miks me sellised oleme ja mis on meile tähtis.
 
Hea hooandja, anna hoogu ja aita meil korraldada vägevad Berliini Eesti Kultuuripäevad ning seeläbi Eestit Berliinis tutvustada ja eestlust Saksamaal üleval hoida!
 
Tänutäheks kingime Sulle lisaks sügavale kummardusele kultuuripäevadel esinejate raamatuid, CD-plaate, autogrammidega fotosid, filmidega seotud auhindu ning kõige põnevam ‒ pakume Sulle Berliinis kodumajutust! Ootame Sind Berliini!
 
 
 
Kõigi hooandjatega võtame isiklikult ühendust, et täpsustada, kuidas kingitused võimalikult kiiresti teieni jõuavad.
 
Täname meie esinejaid auhindade väljapanemise eest ja Carmenit, Reelikat, Lydiat, Kadi, Dillonit, Margitit ja assistent Gregorit videoklipi tegemise eest.
 
 
 
 
  • 35 hooandjat
  • 2271€kogutud 2250€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 08.Apr.2016

Sarnased projektid

Tantsu- ja muusikalavastus "Esimene lend"

  • 147%kogutud
  • 883€toetatud
  • 28 päeva veel