Binaural vision Kasutaja  Rauno Zubko projekt kategoorias Teater

Lavastus "Binaural vision"

Multimeedia lavastus, milles on võrdsel kohal neli meediumit - liikumine, video, heli ja ruum.

See on lavastuslik eksperiment luua lavalolija ning publiku jaoks ulmeline alternatiivreaalsus. Kiire elutempo keskel võib sageli tekkida olukord, kus mõistus ei saa korralikku puhkust. Fookus on pidevalt kas parasjagu käsilolevatel kohustustel või siis mineviku- ja tulevikuteemadel. Hetke, kus meel oleks täielikult vaba, on raske leida.

Soovime publiku jaoks luua maailma, kus ennastunustavalt rännata. Uurime, kuidas luua kõigi meediumide sümbioosis hüpnootiline vaatemäng, mis isegi teatri keskonnas tekitaks illusiooni reaalsuse kadumisest. Eesmärgiks on võimaldada publikul lasta lahti kogu teadlikust mõtete suunamisest ning kontrollist. Kui lastakse endil hüpnoosiga kaasa minna ning jõutakse transiseisundisse, siis mis ideed ja emotsioonid tekivad? Kas tekivad?

Oma ideede elluviimiseks vajame abi tehnilise teostusega, mille maksumus käib meile hetkel üle jõu. Vajame kahte võimsat projektorit, lava ja publikut ümbritsevat helisüsteemi ning LED-valgustitest koosnevat lavaraamistikku.

Etenduse meeskonda kuuluvad:

Koreograaf, lavastaja ja etendaja - Rauno Zubko
Video ja visuaalid - Mikk-Mait Kivi
Helikujundus - Kristjan Kiik
Kunstnik - Kaia Tungal
Lavastuslik abi - Laura Kvelstein

Etenduse protsess sai alguse 2016. aasta Hiiumaa TantsuFestivalil, mille residentuuri programmi raames saime esimesi ideid publikuga katsetada. Lisaks publiku positiivsele reaktsioonile saime ka konstruktiivset tagasisidet, mille põhjal oleme oma protsessi jätkanud. Nüüd oleme valmis näitama, milleni oma uurimuses jõudsime.

Selle lavastuse loomine on meie suur südameasi ja me loodame, et idee teostus finatntside tõttu ei pea kannatama.

Meie soov on pakkuda Sulle elamust! Palun aita meil seda teha!

Etendused

6.05 & 7.05
19:30
Kanuti Gildi Saalis
 

  • 66 hooandjat
  • 2147€kogutud 2000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 04.May.2017

Sarnased projektid

Etenduskunsti lavastus "Fish out of water"

  • 37%kogutud
  • 260€toetatud
  • 16 päeva veel