Bistro BeyondKasutaja  Kristel Maamägi projekt kategoorias Teater

Mängi videot

Kusagil kaugel mahajäetud ilmaserval asub magusvalusalt nostalgiline Bistro Beyond, mis pakub viimast lootust pisaratega täidetud tassist, tekitades lõputut iha enama järele . . .

Selles salapärases ja meelelahutuslikus lavaloos rändame kaugesse tulevikku, mis karjub hääletult mineviku ilu ja lummuse järele. Piirid inimeste ja loomade vahel on hägustunud ning kuulaja kõrvu ulatuvad melanhoolsed meloodiad kaugusest kostuvatelt keelpillidelt ja häälestamata raadiolainetelt. Unustatud Bistroos kraabivad veidrad olendid kokku kõike eluks vajalikku, vürtsitades seda heidikute huumoriga - et saatus vahetada eine vastu. Ja seda ei tea kunagi keegi ette, keda täna süüakse ja kes saab söönuks?

„Bistro Beyond saavutab teatri ideaali – muusika, lavakujundus, näitlejate liikumine ja idee loovad koos tervikliku maagilise maailma, mida vaatad, suu ammuli, kartes aeg-ajalt isegi hingata ning lummusest ärgata“ - Heili Sibrits, Postimees, sept 2013

Lavastaja - Linnea Happonen (FIN)
Näitlejad - Mari Mägi (EST), Toomas Tross (EST), Katrine Weigelt (DK), Pau Zabaleta i Llauger (CAT)
Helilooja - Mayim Alpert (USA)
Visuaal - Kristel Maamägi (EST)
Valguskujundus - Tobias Stål (SWE), Kauri Klemelä (FIN)

Bistro Beyond on sõnadeta groteskne muinaslugu, mis on loodud rahvusvahelise teatritrupi KREPSKO poolt. Esietendus sündis koostöös Piip ja Tuut Mängumajaga veebruaris 2012. Lavastus sai rohke vastukaja osaliseks DRAAMA festivalil Tartus 2013.
Paljud ütlesid meile, et me peaksime lavastust mängima veel ja varsti. Otsustasimegi lavastust taas mängida ja seda juba 26. veebruarist 2. märtsini Tallinnas Okasroosikese Lossis ning 4. ja 5. märtsil Tartus Genialistide Klubis.

Hooandja toetust olekski meil tarvis selleks, et see rahvusvaheline meeskond taas kokku tuua ja katta kulusid, mis lavastuse mängimine kaasa toob.
Kallis Hooandja, Sinu lahke abiga saame unistuse teoks teha.

Aitäh!

Erilised tänud: Lemmi, Haide, Ingrida Picukane

Toetajad: Eesti Kultuurkapital ja  Põhjamaade Kultuuripunkt

 

 

 

Sarnased projektid

Asva audioraja loomine

  • 64%kogutud
  • 1144€toetatud
  • 5 päeva veel

optais amme: ma olen jätkuvalt loomises ja taasloomises

  • 24%kogutud
  • 235€toetatud
  • 20 päeva veel

Viscosa x Joorits "Mere laul"

  • 0%kogutud
  • 25€toetatud
  • 25 päeva veel