CrossFit PärnuKasutaja  Piret Aas projekt kategoorias Sport

Tere,

Mina olen Piret Aas, kehakultuuri eriala magister ja kahe toreda lapse ema.
 


 

Olen oma abikaasa Aivoga harrastanud elu jooksul mitmeid spordialasid (enamjaolt pallimängud), kuid lõpuks muutuvad nad siiski rutiinseks. Praegu harrastame lisaks pallimängudele suveperioodil ka maastikujalgrattasõitu ning viimased kaks aastat oleme harrastanud jalgratta Downhill sõitu Soomes, Itaalias ja Andorras.
 


 

Talvel käime igal võimalusel Jõulumäel suusatamas. Meie igapäevaelus on koht ka jõusaalitreeningutel, kuid lihtsalt hantlite tõstmine peegli ees ei ole meie jaoks. Tahame treeningust võtta maksimumi, et peale treeningut tunda mõnusat kehalist väsimust ning rahulolu tehtust ja oma arengust. Seetõttu olemegi hakanud iseseisvalt enda vormis hoidmiseks tegelema vaheldusrikka treeningprogrammiga – CrossFit. CrossFit kombineerib jõu- ja vastupidavistreeningud ühtseks tervikuks ning seda lühiajalisel kõrgel intensiivsusel. Tegemist on nii mitmekülgse ja vaheldusrikka treeningprogrammiga, et sellest ei saa tüdineda!
 


 

Tunneme, et mõningatest CrossFitile vajalikest treeningvahenditest on tava-jõusaalis puudus ja trenni tehakse seal igaüks enda nurgas. Meie tahame seda muuta ja pakkuda võimalust tegeleda mitmekülgse spordialaga CrossFit üheskoos, luues sõpruskonna, kes üksteist motiveerivad. CrossFit ongi tuntud kui elustiil, mida iseloomustavad ohutud, efektiivsed harjutused ja õige toitumine ning mida saab kasutada nii tervise parendamiseks kui ka kaalulangetamiseks ja sooritusvõime suurendamiseks.

Kuna Pärnus puuduvad vastavad võimalused, siis olemegi otsustanud võtta oma abikaasaga südameasjaks asustada Pärnusse Crossfiti treeningprogrammi pakkuv box, kus kõik - nii väikesed kui ka suured - saavad oma treeningud muuta mitmekesisemaks ja vabaneda rutiinnsetest igapäeva harjutustest.

Hooandjas kogutud raha läheb boxi varustuse soetamiseks, mis moodustab suurima osa projekti kogueelarvest. Box on plaanis avada järgmise aasta MAIS/JUUNIS.

Peale BOXI pidulikku avamist saadame kõikidele toetajatele välja ka TÄNUKIRJAD ja KUTSED KINGITUSTE realiseerimiseks.
 

Sarnased projektid

BeU Surf & Yoga Camp

  • 62%kogutud
  • 1860€toetatud
  • 23 päeva veel

Montessori spordi algõppe keskkonna loomine

  • 13%kogutud
  • 861€toetatud
  • 17 päeva veel

OSKAR EST22 HOOAEG JA VÄLISVÕISTLUSED

  • 40%kogutud
  • 1817€toetatud
  • 49 päeva veel