Discgolfi pargi rajamine EbaverreKasutaja  Väike-Maarja Vallavalitsus projekt kategoorias Sport

Väike-Maarja noored unistavad discolfi pargist

Hooandja abiga soovitakse rajada 18-korviline discgolfi park

Discgolfi pargi rajamise ideed on Väike-Maarja valla aktiivsed kodanikud kaua veeretanud. Harrastajaid vallas jagub, Väike-Maarja valla kaasava eelarve kasutamiseks esitati lausa kaks identset ideed Ebaverre 18-rajalise discgolfi pargi rajamiseks. Kahjuks hääletuse tulemusel jäi dicgolfi pargi projekt teisele kohale, seega täistoetust ei saanud.

Väike-Maarja vald toetab projekti 8600 euroga, kuid puudu on veel 1280 eurot.

Ära mõtle pikalt, anna oma panus! :) Discgolfi harrastajad on tänulikud iga euro eest, mis aitab rahva vahvat ideed ellu viia!
 


 

Discgolfi tutvustus

Discgolfis lennutatakse ketas võimalikult väheste visetega spetsiaalsesse korvi. Mängitakse tavaliselt kolmest kuni neljast inimesest koosnevas grupis. Mängu võidab võistleja, kes jõuab raja lõppu kõige väiksema visete arvuga. Mängu eeliseks on vabas õhus liikumine ja looduse säästmine – discgolfi rada mõjutab ümbritsevat keskkonda väga vähe.

Looduskaunile Ebavere mäele rajatakse 18-korviline discgolfi park, mis on avatud kõigile harrastajatele. Ebavere asub Rakvere-Vägeva-Tartu maantee ääres ja discolfi mänfgimiseks piisab peatumisest ja aja maha võtmisest. Kettaid saab soovi korral laenutada samas asuvast Ebavere Tervisespordikeskusest. Komplekte plaanitakse keskusesse soetada 30. Discolfi park jääb tasuta avatuks kõigile harrastajatele. Eduka rahakogumise järel plaanime avada discgolfi pargi hiljemalt 2019. aastal sügisel.
 


 

Kraaps ja kummardus Väike-Maarja Gümnaasiumi õpilasesindusele ja teistele aktiivsetele discgolfi harrastajatele. Anna ka sina hoogu juurde & aita noortel unistus reaalsuseks muuta!

  • 52 hooandjat
  • 1310€kogutud 1280€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 31.May.2019