Dukiboo rahvusmustritega igapäevariided naisteleKasutaja  Dukiboo projekt kategoorias Disain

Mängi videot

2014.a. andsid head toetajad meile Hooandjas hoogu Dukiboo rahvusmustritega lasteriiete tootmiseks, sellest sai alguse ja hoo sisse www.dukiboo.ee veebipood ja praeguseks on Dukiboo lasteriided esindatud projekti korras ka juba Tartu ja Tallinna Kaubamajas.

Aitäh kõigile toonastele hooandjatele! Kuid kohe päris algusest alates oleme väga paljudelt Dukiboo lasteriiete soovijatelt(kelleks enamuses on olnud naisterahvad) kuulnud, et:

“Miks te ei tee naistele selliseid riideid?”

Selline küsimus on meid täitsa algusest peale saatnud igal laadal, bazaaril või festivalil, kus oleme käinud oma tooteid tutvustamas. Ja klienti tuleb ju kuulata;)

Seega nüüd pärast umbes 6-kuulist ettevalmistust oleme valmis teile tutvustama oma mõtteid naistele mõeldud Dukiboo toodetest. Oleme lasteriiete tootmise kõrvalt pisut raha kokku hoidnud, et lasta
trükkida naistele mõeldud tootenäidiste jaoks vajaminevat kangast.

Tänu tegusatele fantastilistele naistele, ühele lambakasvatajast/auto24 ringrajapidajast mehele ja Pärnu Jahtklubile saime ka pisut tootenäidistest pilte tehtud ja väikse tagasihoidliku video sellest, kuidas tootepildid valmisid.

Mingis mõttes on kogu naistekollektsiooni sündimine seletatav ka sellega, et meile – DUKIBOO naistele - meeldivad rahvariided, aga võib väita, et neid tohib kapist välja võtta peaaegu eksklusiivselt kolmel põhjusel (muul juhul kallist perereliikviat kaitsev vanaema veimevakk lihtsalt ei avane): 1) on laulu-või tantsupidu või ESTO päevad ja sa lähed esinema, 2) on Vabariigi Presidendi vastuvõtt ja sa oled imekombel saanud kutse, aga sul pole kõrgmoodi, mida selga uhada;), 3) on rahvusriiete temaatiline pidu. Kuigi need riided on imeilusad siis nende igapäevane kandmine tundub, et on lubatud vaid Kihnu saarel.

Seega pakub Dukiboo teile kõigile mugava lahenduse – tootes igapäevaseid, mugavaid aga ka modernseid rahvusriietest inspireeritud naisteriideid. Nende mustrid ja värvid on iidsest imeilusast pärandist, aga lõiked, kangas ja kandmisviis on kõik modernne ja loodetavasti sinu soove täitev ja vajadusi järgiv.

Oled lahkelt oodatud lisaks hooandmisele ja Dukiboo projekti rahalisele toetamisele toetama meid ka oma heade ideedega lõigete, mustrite ja kangasoovistuste osas. Kõik, mis seni tootenäidistena valmistasime on täpselt just sellised lõiked ja kangad, mille puhul lähtusime deviisist:

“Mida mina ise kannaks?”

Kui sinu kandmisharjumused ja lõigetelemmikud on esindamata – anna lahkesti teada aadressil: info@dukiboo.ee.

Naistekollektsiooni täpsed tooted, millega turule tuleme selguvad aprillikuu jooksul, alustame kolme suurusega S, M ja L ning maksimaalselt 6 erineva tootega hinnavahemikus 50-170 EUR. Naistekollektsiooniga saad lähemalt tutvuda Dukiboo Facebooki lehel.

Miks vajame teie rahalist tuge? Taaskord on kevad käes ja suvi ootab ees, ning selleks, et olla valmis Teile kõigile pakkuma imeilusaid Dukiboo naisteriideid peame tegema kangatellimused piisavalt suured, et saada head konkurentsivõimelist hinda kanga meetri kohta. Kuna aga suvi on ka Dukiboo lasteriiete müügihooaeg number üks siis meil endil ei jätku lihtsalt seda kõike, mis vaja, et olla Teie kõigi soovide täitjaks ja unistuste elluviijaks, aga usume, et teiesuguste fantastiliste toetajate abiga saame sellega hakkama.

Teeme üheskoos rahvusmustritele revolutsiooni naiste igapäevamoes!

 

Nelle ja Anne
Dukiboo asutajad

  • 37 hooandjat
  • 1110€kogutud 6300€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 17.May.2015