E-AabitsKasutaja  Raul Kübarsepp projekt kategoorias Mäng

Mängi videot

E-Aabits on 2-7 aastastele inimestele mõeldud õppemängude kogumik. Tegu on ühe suure maagilise ja digitaalse mängumaailmaga, kus laps saab ohutult ringi rännata, avastades ja mängides mänge, mis õpetavad märkamatult nii teadmisi (matemaatika, tähestik, sõnavara jne) kui ka psühholoogilisi oskuseid (eneseväljendus, empaatia, tähelepanu, keskendumine jne).

Loodav virtuaalne õppekeskkond annab lapsevanemale võimaluse spetsiaalselt lapsevanema tarbeks kohandatud konto kaudu oma lapse arengut jälgida - näha tema saavutusi ja ka kitsaskohti, mis raskusi valmistavad. Õppekeskkonna tegevuste ja õpitulemuste statistika võimaldab lapse arengut teadlikult suunata.

E-Aabits on suur projekt ning meie eesmärgiks on pakkuda maailmatasemel kvaliteediga väikelaste haridust kõigepealt Eestis ning seejärel globaalselt. E-Aabitsat arendab läbimõeldud etappide kaupa rohkem kui 20 IT arenduskogemusega spetsialisti. Suur osa neist teeb tööd vabatahtlikult. Kuna kõigil arendajatel pole võimalik tasuta tööd teha, otsustasime E-Aabitsat tutvustada Hooandja keskkonnas ning anda toetajatele võimalus kaasa lüüa.

Soovime, et saaksime ühistoetuste abil katta arenduskulusid, mis on vajalikud esimese suure etapi - matemaatikamängu - valmimiseks. Samuti kommunikeerib hooandja projekti edu, et eestlased mõistavad väikelaste hariduse olulisust ning on valmis ise sellele natuke tuult tiibadesse puhuma. Siin kogutud toetus võimaldab meil tulevikus projekti hüveks leida paremini investeeringuid ning algatusele sõna otseses mõttes hoogu juurde anda :)

E-Aabitsa ettevõtmine on strateegiline heategevus - intelligentsed ja psühholoogiliselt arenenud lapsed on üks parimaid investereeringuid ükskõik millise ühiskonna tulevikkku. Tee oma väike panus ja aita kaasa sellele, et paarikümne aasta pärast oleks Eesti elanikkond intelligentsem.

Toetajatel on võimalik kontosid haridusasutustele annetada. Seda saab teha soovi korral E-Aabitsa meeskonna abiga (aitame annetuse edastamisel ja vormistamisel). 

Hooandja kogumiskampaania käigus jagatavad kasutajakontod on erilised ning võimaldavad kasutajatel pääseda ligi lisamängudele ja -võimalustele.

Meeskond http://e-aabits.ee/team.html
Kogukonnaleht Facebookis: www.facebook.com/eaabits

Eesmärgiks on koguda vähemalt 2000 eurot, kui koguneb enam, siis eesmärgid on järgmised:

2000 EUR - hulkade mäng ja liitmise ning lahtuamise mäng (vanusele 2-4)

5000 EUR -  kasutajakontod ning pranglimismäng (vanusele 5-7)

7000 EUR - tähtede mäng

10000 EUR - sõnade mäng

AHAA keskus on asunud samuti projekti toetama ja seega kingib kõikidele toetajatele auhindu!

50 EUR: teaduskeskus AHHAA täispilet
100 EUR: teaduskeskus AHHAA 2 täispiletit
250 EUR: teaduskeskus AHHAA perepilet
500 EUR: teaduskeskus AHHAA 2 perepiletit
1000 EUR: teaduskeskuse AHHAA 4 perepiletit

  • 129 hooandjat
  • 3130€kogutud 2000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 10.Jan.2013