EKKM-i kohviku avamine talvehooajaks Kasutaja  EKKM-i kohvik projekt kategoorias Kunst

Aprillis 2015 lõime Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi ruumidesse uue kohviku, mis tegutseb koostöös ja ühenduses muuseumiga. Talvehooajal on aga muuseum suletud ning hetkel on raskendatud ka kohvikuruumide kasutamine. Soovime EKKMi Kohviku näol linnaruumis säilitada kohta, kus erinevate loomevaldkondadega tegelevad inimesed saaksid koguneda ning erinevaid sündmusi läbi viia. Oleme juba teostanud kohvikuruumides remondi ja korraldanud ka esimesed üritused – seeläbi oleme kogenud, et see koht toimib hea platvormina värsketele mõtetele ning omab potentsiaali kasvatada enda ümber tugev kogukond.
 
 
Muuseumi kohvikuna ei ole meie eesmärk niivõrd ettevõtlus kuivõrd omaalgatusliku ja vabatahtliku tegevuse võimaldamine. Talvehooajal soovime läbi viia mitmekesist programmi - töötubasid, portfooliokohvikuid, luuleõhtuid, etendusi, kunstnikuvestlusi ja pidusid. Lisaks on meil koostööplaanid muuseumiga, Lugemiku raamatupoega ja Eesti Kunstiakadeemiaga.
 
Tahaksime, et kogu meid ümbritsev kompleks  - muuseum, Lugemiku raamatupood, kohvik -  mis on suveti nii elav, oleks väiksemas mahus toimiv ka külmal ajal. Selleks, et see kõik sündida saaks, on kohviku ruumidesse tarvis soetada korralikud kõlarid ning kütteseadmed. Omaalgatuslike ürituste ja ideede elluviimise vajadus tekib tihti käigu pealt – kui meil oleks kohapeal olemas vajalik tehnika ning seadmed, suudaksime võimaldada sündmuse toimumist ka väga lühikese ettevalmistusajaga.
 
 
Meilt-meile ettevõtmisena oleme väga tänulikud kõigile, kel võimalik me tegutsemisele hoogu juurde anda!
 
 
 
!aitäh aitäh aitäh!
Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum, Ken Mürk, Ats Luik ja Lauri Täht, Else Lagerspetz, Maria Muuk, Loore Sundja, Helena Keskküla, Polli & linnud Sinisted ja kõik toetajad-abistajad

Sarnased projektid

"Geeniuse pink" Mati Undi muuseumisse

  • 22%kogutud
  • 876€toetatud
  • 33 päeva veel