Estonian Voices kolmas album "Kallimale"Kasutaja  Kadri Voorand projekt kategoorias Muusika

Tuhat tänu, armsad Hooandjad, kes juba on toetanud! Võite julgelt aina hoogu anda, kuna tegelik kulu on üle kolme korra suurem siin küsitust ;)

Estonian Voicese kolmandal albumil "Kallimale" kõlavad südamelaulud. Minimalistlik helikeel, laulja-laulukirjutaja tüüpi meloodiad ning Voicese omane harmoonia moodustavad kokku helge kõlaga helivaiba. Kolmeteistkümnest erinevast lühijutustusest on saanud kolmteist laulu, mida need kuus lauljat neile omase delikaatsuse, kõlakvaliteedi ning harmooniatunnetusega esitavad. Enamiku albumi lauludest on kirjutanud ansambli kunstiline juht Kadri ning ühe ilusa pala ka sopran Maria. Kõik kuus ansambli liiget on laulude produktsioonile samuti oma panuse ning värvi andnud. See album teeb iga kuulaja kõrvale ühe mõnusa pai!

Selle plaadi abimeeskond on erakordne. Los Angeleses tegutsev a cappella maailma tipparranžeerija ja produtsent Andrew Kesler miksis enamuse albumi lugudest. Kolm maagilise helimaastikuga salvestust on miksinud Eesti 2024. aastal parimaks miksijaks ja helirežissööriks auhinnatud Kaarel Tamra. Plaadi lõppviimistlus valmib aga maailma ühe parima a cappella masterdaja käe all Torontos. Salvestused ise on aga üles võtnud meie oma vaieldamatud tipp helirežissöörid Siim Mäesalu, Siim Hiob ja Andres Olema Eesti Rahvusringhäälingu ja Tallinna Muusika- ja Balletikooli MUBA stuudiotes. Plaadid trükime Eestis ning kujundus valmib kunstnik Urmas Viigi käe all.

Ja mis eriti tähtis: Kutsume koos tähistama enda kolmanda plaadi sündi Jazzkaarele 22. aprillil kell 21:00 Von Krahli Teatri saalis (endine Vaba Lava). Rohkem infot SIIT.

2014. aastal ilmunud Estonian Voicese debüütalbum "Ole hea" kohta öeldi juba siis, et see jääb märgiliseks albumiks Eesti muusikamaastikul. "Selle perfektse tehnilise teostuse ja maksimaalse sisemise panustamise tõttu," arvas Hedvig Hanson. Tõepoolest poevad tollased lood ka 10 aastat hiljem publiku südamesse. Estonian Voicese debüütalbum "Ole hea" pälvis Eesti Muusikaauhindadel 2015 Aasta Jazzalbumi tiitli. 2018. aasta sügisel ilmunud teine album "Taat läks lolliks" pälvis samuti Aasta Jazzalbumi tiitli. Ansambli repertuaari on lisandunud jazzist, popist, rahvamuusikast ja klassikalisest muusikast inspireeritud lugusid, nii originaalloomingut kui ka värvikaid arranžeeringuid tuntud hittidest.

Juba oma esimesel esinemisel, 2010. aasta festivalil Jõulujazz võitis Estonian Voices kuulajate südamed. Kontserdid Eestis, Saksamaal, Rootsis, Šveitsis, Soomes, Lätis, Leedus, Venemaal, Hiinas, Inglismaal ja mitmel pool mujal on alati oodatud sündmused. Aastate jooksul on Estonian Voices osalenud erinevates koostööprojektides, teiste hulgas on olnud esinemised artistidega nagu Take 6, The New York Voices, Bobby McFerrin, Accent, NOËP, Estonian Dream Big Band, Vaiko Eplik, Lenna Kuurmaa, Ruja, Curly Strings, ERSO jt.

estonianvoices.com
 

Pusa illustreeriv kujundus:
 

 • 162 hooandjat
 • 6852€kogutud 4000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 28.Apr.2024

Sarnased projektid

Elleri tütarlastekoori album "Las ma olen"

 • 6%kogutud
 • 225€toetatud
 • 36 päeva veel

Anna Lea Haamer stuudioalbumi "Public Transportation" avaldamine

 • 62%kogutud
 • 1870€toetatud
 • 3 päeva veel

Muusikaline audioalbum. Olesja Balakireva loeb luuletusi Athoselt.

 • 24%kogutud
 • 845€toetatud
 • 19 päeva veel

EHALE debüütalbumi "EHALE" väljaandmine

 • 40%kogutud
 • 1196€toetatud
 • 27 päeva veel