Feng Shui Vihik nr. 1. Rahanurga aktiveerimiseksKasutaja  Viivika Vahi projekt kategoorias Trükis

Mängi videot

Feng shui on meetod, mis määrab, kuidas mõjutab keskkond meie füüsilist, emotsionaalset ja vaimset heaolu. Selle abil saame muuta oma elu- ja töökeskkonda, mille kaudu omakorda enda füüsilist, emotsionaalset ja vaimset heaolu. Kui olete kogenud, et ruumikujundustes muudatuste tegemine on teile mõju avaldanud, siis omate alateadlikku kokkupuudet feng shuiga. Tundes meetodi printsiipe ning kasutusvõimalusi, saate sellega tegeleda teadlikult ning meetodit enda kasuks rakendada.

Feng shui maailmas olen tegutsenud ligi 10 aastat. Meetodiga tutvusin raamatute vahendusel , mis tekitas nii huvi kui ka küsimusi. Nendele vastuste leidmiseks otsustasin meetodiga lähemalt tutvuda ning läksin feng shuid õppima kohalike spetsialistide, Sireti ja Janno Seedri juurde. Hiljem omandasin professionaalse taseme Itaalias (Scuola Italiana di Architettura Feng Shui). Õpitut olen praktiseerinud samuti nii Eesti kui ka Itaalia äri- ning eraklientide  kontorites ja kodudes.

Minu lähenemine feng shuile on praktiline ning võimalikult lihtne. Oma esimese tootena lõin kõigile feng shui-huvilistele meetodi kasutamise lihtsustamiseks stardikomplekti, mis jõuab poelettidele juba oktoobri lõpus-novembri alguses. Enda ning klientide vajadustest lähtuvalt sündis mõte luua stardikomplektile jätkutooted, mis on keskendunud erinevate tsoonide aktiveerimisele. Eesmärgiks oli luua abivahendid neile, kes soovivad oma heaolu suurendada ilma meetodisse professionaalsel tasemel süüvimata.

Esimesena lõin vihiku, mis on keskendunud rikkusetsoonile. Feng Shui Vihik rahnurga aktiveerimiseks on Feng Shui Stardikomplekti esimene jätkutoode, mis keskendubki just küllusetsoonile ning juhatab viie nädala jooksul selle aktiveeimst. Vihik sisaldab harjutusi ning annab praktilisi nõuandeid. Sellesse saate teha märkmeid ning pidada päevikut, mis kõik aitab kaasa teie rahanurga turgutamisele.

Iga hooandja saab kingituseks Feng Shui Vihiku Rahanurga aktiveerimiseks, mille saab kätte postiga või meie kontorist Tallinnas. Neile, kes toetavad 10 € või enam, pakume meie teisi tooteid, mille saab kätte koos Feng Shui rahanurga vihikuga. Feng Shui armunurga vihiku saavad toetajad kohe peale esimese tiraaži valmimist. Need, kes toetavad 30 € või enam, saavad lisaks Feng Shui rahanurga vihikule vähemalt ühe tasuta osaluse Feng Shui töötoas, mille toimumisajad ja registreerimisjuhised toimetame hooandjale koos Feng Shui abivahendite komplektiga.

Kui teil on unistusi, mille täitumiseks raha napib, siis on Feng Shui Vihi nr. 1 just teile mõeldud. Selleks, et esimene eestikeelne tiraaž trükivalgust näeks, vajaks projekt hooandjate abi. Iga toetaja saab kingitueks ühe Feng Shui Vihiku oma rahanurga aktiveerimiseks. Kui saame projektile piisava hoo, siis ilmub toode juba käesoleva aasta detsembris.  

Autor: Viivika Vahi
Kujundaja: Veiko Liis
Väljaandja: V5 Project OÜ
facebook.com/v5fengshui
 
Ette tänades,
Viivika Vahi
 
  • 4 hooandjat
  • 50€kogutud 1400€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 30.Nov.2014

Sarnased projektid

Praktiline käsiraamat "Veel 100 ideed õpetajale"

  • 59%kogutud
  • 2947€toetatud
  • 25 päeva veel

"Elu kaubikus – ideest teostuseni" raamatu väljaandmine

  • 34%kogutud
  • 851€toetatud
  • 38 päeva veel