Finantsharidus koolidesse strateegiliste lauamängude kaudu!Kasutaja  Mängides Targaks projekt kategoorias Haridus

MTÜ Mängides Targaks on alustav ettevõte, kelle südamesooviks on aidata koolinoortel strateegiliste lauamängude abil mõista ja aru saada meid ümbritsevast rahamaailmast.

* Julgustame noori suurelt unistama ning vaatama tulevikku avatud silmadega, märgates võimalusi, mida elul pakkuda on.

* Andes lastele finantshariduse vallas teadmisi, on nad suureks sirgudes targemad ja arukamad oma rahaasjade korraldamisel ja planeerimisel.

* Noored õpivad vahet tegema headel ja halbadel laenudel, oskavad loovalt mõelda ning teavad, kuidas raha enda eest tööle panna.

* Samuti teavad nad, kuidas luua passiivse sissetuleku allikaid ning kuidas olla ettevõtlikud oma unistuste elluviimisel.

Lapsed õpivad kiirelt, läbi teadlikult valitud lauamängude sõprade seltsis!

Meie suur unistus on, et igas Eestimaa koolis oleks finantsharidust andev lauamänguring. Oleme teinud valiku põnevatest lauamängudest, mille kaudu on finantsharidus lastele eakohane, arusaadav, lõbus ja kergesti omandatav.

Meie lauamängude valikusse kuuluvad Cashflow, Monopol, Katani, Ärihai jt arendavad mängud. Lapsed saavad läbi mängude õppida erinevaid investeerimisvõimalusi, teha koostööd, arendada läbirääkimisoskusi ning kujundada oma võidustrateegiaid.

Lauamänguringides on praktiline mängimine ühendatud teooriaga. Peale igat mängu arutame, mis mängus juhtus, mida õppisime, mida oleks saanud veelgi paremini teha ja kas õpitut on võimalik ka reaalses elus rakendada. Igal lapsel on võimalus teha oma isiklik äriplaan ja see ka teostada.

Planeeritav summa läheb koolidesse lauamängude ostmiseks.

Komplekti kuuluvad eelmainitud mängud ja igast mängust kolm eksemplari. Kokkulepped on meil tehtud 6 kooliga (Kiili Gümnaasium, Kurtna Algkool, Randvere kool, Peetri kool ja Viimsi kool, Merivälja kool). Aga soovime laieneda ka teistesse Tallinna ja Harjumaa koolidesse. Omalt poolt leiame juhendajad ja pakume neile koolitust. Järgmine aasta on plaan laieneda väljapoole Harjumaad.

Mida rohkem saame osta uusi mänge, seda enamatesse koolidesse me jõuame.

Täname Sind, kallis Hooandja, kui leiad võimaluse meie missiooni toetada.

Meie tegemistega saab kursis olla kodulehel ning Facebookis

  • 5 hooandjat
  • 70€kogutud 4000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 22.Oct.2015

Sarnased projektid

Korrutusmäng - korrutustabel selgeks mänguliselt

  • 52%kogutud
  • 1449€toetatud
  • 14 päeva veel