Firmabänd 2014Kasutaja  Kadri Kaljumets projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Firmabändi võistlus on toimunud juba 3 aastat ning mõeldud ettevõtete töötajatest koosnevatele bändidele. 2014. aasta osas on õhus suur küsimus, kas Firmabänd jääb ära?

Kõik inimesed on loovad, selle tõestamiseks tuleb neile vaid võimalus anda. Firmabändil saavad kontoritöötajad argipäevast välja astuda ning täita oma rokkstaari unistuse. Nad saavad esineda laval suure hulga publiku ees. Neil on kasutada professionaalne heli- ja valgustehnika ning neid toetab kogenud abimeeskond.

Kui oled käinud mõnel Firmabändi konkursi üritusel, siis tead, et firmabändide esinemised on täis üllatusi, mida ei näe isegi tuntud artistide kontsertidel. Tavapärane on näha laval või lava ees tuld ja suitsu, värvishow´d ning muid eriefekte. Kuulda saab tuntud lugusid huvitavas võtmes ja õhk on täis emotsioone ning pühendumust, mis publiku tundemeeltesse ehedalt edasi kandub.

Võistlus on saanud võimalikuks tänu rohkele vabatahtlike arvule ning suurele entusiasmile. Meie soov on võistluse korraldus oluliselt professionaalsemaks muuta, mis aga omakorda tähendab lisakulusid. Kahjuks pidid korraldajad eelmise aasta võistlusele omast taskust peale maksma ja ei soovi sama järgmise aasta võistluse puhul.

Oleme lähedal, et jätta ära Firmabänd 2014, kuid soovime anda inimestele võimaluse selle traditsiooni jätkamise üle ise otsustada. Me väga loodame, et võistlus leiab laiema toetuse.

Kuidas saad Sina aidata?

Kui usud, et see on väärt ettevõtmine, siis anna oma panus ning anna sellest ka oma sõpradele teada. Sinu abiga saame anda inimestele võimaluse täita oma unistus esineda publiku ees suurel laval.

Firmabändi võistlusel on viimase 3 aasta jooksul osalenud ligi 70 ettevõtte ja organisatsiooni koosseisud. Esindused on väljas väikeettevõtetest börsifirmade ja riiklike organisatsioonideni. Siin mõned nimed, kes on varem osalenud: 
Merko Ehitus, Eesti Energia, Kanal 2, Elion/EMT, Skype, Swedbank, A.le Coq, Nordea, Tele 2, Sorainen, Harju Elekter, ERR, Microsoft, Saarionen, Põhja prefektuur, Riigi Kinnisvara, Ericsson, Kaitsevägi, TTÜ, TLÜ, EBS, Proekspert AS.

Ainuüksi 2013. aastal külastas Firmabändi võistlust ligi 1700 inimest.

Firmabänd 2014 eelvoorude toimumine on planeeritud märtsikuusse ja finaal leiab aset 26. aprillil Rock Cafes.