Folgist Pungini 2017Kasutaja  Taavo Taelma projekt kategoorias Sündmus

Tere Hooandja! 

Mina olen Taavo Taelma ja korraldan Hiiumaa noortele muusikutele suunatud üritust Folgist Pungini. 

Folgist Pungini toimub sel aastal kolmandat korda (varem 2012 ja 2014). Üritus toimub Käina Huvi- ja Kultuurikeskuses 22. aprillil ja õhtune kontsert hakkab kell 19:00. Ettevõtmise põhiidee on kutsuda kokku üle Hiiumaa noored muusikud, nendest moodustada bändid, harjutada ühte kindlat lugu etteantud muusikastiilis ja õhtul esineda selle looga.

Osalema on oodatud kõiksugu instrumentide mängijad, lauljad ja miks mitte ka mõni räppija. Nendest moodustatakse bändid, keda juhendama tulevad Elephants From Neptune bändi liikmed (Eesti Aasta Ansambel 2017 ja Aasta Rock album 2017). Iga bänd saab ühe kindla muusikastiili, milles nad peavad etteantud tuntud Eesti lugu esitama. Eelnevatel aastatel on olnud muusikastiilideks näiteks metal, folk, punk jne.

Päeval toimub siis lugude harjutamine ja õhtul on avalik kontsert, kus kõik uued bändid esitavad oma selgeks õpitud loo ja miks mitte ka mõne lisaloo, kui nad on jõudnud seda harjutada. Lisaks saavad kõik osalevad noored esinemiskogemuse kõige sinna juurde kuuluvaga, soundcheck, helitehnika ja valgusshow. Valitakse ka publiku lemmik, kes siis on võitja ja neile on välja pandud auhinnad. Nagu ka eelnevatel kordadel, antakse välja ka eriauhindu silma ja kõrva jäänud osalejatele.

Õhtu lõpetab korralik rock-kontsert Elephants From Neptune-i poolt.

Ja siin kohal saate appi tulla Teie kallid Hooandjad! Toeta Hiiumaa noori muusikuid, andes hoogu ürituse korraldamiseks. Aita meil tuua Eesti aasta ansambel 2017 noorte hiidlastega muusikat tegema! Vastutasuks saate muidugi suured tänud ja tulla meie kontserdile tasuta!

Anna meile hoogu ja 22.aprillil kell 19:00 Käina Huvi- ja Kultuurikeskuses kontserdil näeme!

 

Lisainfo Facebookis: https://www.facebook.com/folgistpungini/

Sarnased projektid

Ott Indermitte, Piret Aidulo ja Toomas Buberti kontsert Mõniste-Ritsiku kirikus

  • 34%kogutud
  • 315€toetatud
  • 14 päeva veel

Väätsa Kooli Stardipäevad

  • 11%kogutud
  • 240€toetatud
  • 17 päeva veel

Arvamusfestivali 10. sünnipäeva tähistamine

  • 52%kogutud
  • 3123€toetatud
  • 3 päeva veel