GETS - Stiilne ja eriline jalatsibrändKasutaja  Siim Laine projekt kategoorias Disain

Mängi videot

Tere Hooandjad! Mina olen GETS-ide idee autor Siim!

Ühel ilusal päeval tuli mul idee (pärast pikka ja tulutut otsirännakut jalanõu poodides), mõelda välja päris oma jalanõu, mis oleks väikese kiiksuga, natuke ketsine ja natuke kingane. Nii ma siis visualiseerisin, visandasin, mõtlesin, nokitsesin, asjatasin ja nuputasin kuni valmis ta saigi.

Kuid selleks, et ideepildist saaks ka reaalsus on vaja kedagi, kes selle teoks saamist toetaks ehk Teid, lahkeid Hooandjaid.

Kõigi eelduste kohaselt ja Teie abiga peaks GETS-ist saama uus kodumaine jalanõubränd, mis on mõeldud igas vanuses mehele ja naisele, poisile ja tüdrukule, neiule ja noormehele, kes ei karda stiilselt erineda. Üks GETS-ide peamisi valmistamise kriteeriume on, lisaks vastupidavusele ja stiilusele, MUGAVUS! Seetõttu sai materjaliks valitud nahk ja ka talla materjalid sai valitud võimalikult mugavad ja kvaliteetsed.

Vaata GETSide valikut siit.

GETS-e hakatakse tootma Eestis, et anda tööd Eesti tootjatele, olla ise tootmise juures, et Teie jalga saaks võimalikult kvaliteetne jalanõu.

Esialgu saab GETS-e osta e-poest, mille ehitamisele kõik Hooandjad kaasa aitavad. GETS-ide prognoositav hind saab olema 120€. Valmis toode võib erineda kavanditest.

Jalanõude esimene partii valmib ~2 kuu jooksul pärast projekti edukat lõppu Hooandja.ee-s.

Kõik annetajad saavad GETS logoga kleepsu, samuti lähevad nende nimed GETS-ide Facebooki lehele autahvlile. 
https://www.facebook.com/pages/Gets-shoes/1406749909591620

Sarnased projektid

Eestist pärit VANPRE Moebränd Riia Moenädalale

  • 61%kogutud
  • 1215€toetatud
  • 20 päeva veel

«Mommy & Me». Презентация детской книги и модный показ

  • 0%kogutud
  • 0€toetatud
  • 5 päeva veel