Give yourself a moment to rediscover curiosityKasutaja  AVANDELA projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Tere!

Meie oleme Alli-Liis & Anna Vandel. Me loome, me ehitame, me oleme AVANDELA.

Meie unistuseks on esitleda meie brändi AVANDELA esimest üldkollektsiooni. Me ei taha seda teha kuskil vaikselt väikselt. Meie soov on seda esmaesitleda Londonis 2013. aasta septembris, Londoni (13 – 17.sept) moenädala ajal tänavatel, kus kõik võivad vaadata, teha pilte ning uudistada noorte eestlaste moeloomingut. Tänapäeval pööratakse suurt rõhku tänavamoele ning meie, viies oma kollektsiooni esitlus tänavale, tahame rõhutada, et moemaailm on osa meie igaühe argipäevast ning see ei tohiks inimestest kaugeneda. Londoni moenädal on suurepärane ja aktuaalne võimalus, mida lihtsalt tuleb ära kasutada.

Meie, AVANDELA, kollektsioon on kui muinasjutt, kui väga põnev põnevusjutt, mida on meil soov esitleda viiel päeval. Oma lugu jutustame läbi riiete, aksessuaaride, läbi tervete komplektide, mis on seljas nii meil kui ka meie modellidel. Esitlus toimub läbi performance´i. Nagu juba eelnevalt mainitud, meie esitlus saab toimuma Londoni tänavatel ning kohtades, kus korraldatakse moeshowsid. Londonis üheks keskseks kohaks on näiteks Somerset House.

Tahame näidata ja julgustada iga suurt unistajat, et igaüks on võimeline korraldama oma showd kuulsal moenädalal. Oma julguse ja eristatavusega ei löö me kartma millegi ees.

Eelnevalt oleme sarnase projekti palju väiksemas mahus korraldanud Londonis veebruaris 2013. aastal. Projekt kestis kolm päeva ning oli meie jaoks huvitav ning saime tutvustada oma loomingut ning ennast.

http://www.elu24.ee/1141774/london-fashion-week-2013-eesti-moerevolutsioon/

Meie plaan on võtta kaasa peale meie kahe, meie fotograaf ning veel 4 inimest, kes kõik kannaksid nende päevade jooksul AVANDELA loomingut. Iga päev sisaldab viibimist meie valitud tähtsates kohtades ning ka AVANDELA flaierite jagamist inimestele, kes tulevad nt küsima küsimusi ning näitavad välja, et tunnevad asja vastu huvi.

Pärast esmaesitlust Londonis on meil plaanis korraldada ka kollektsiooni esitlus Eestis.

Me usume, et ka seekord on meie kollektsioon ja projekt menukas ning meeldib inimestele. Me leiame, et moemaailm vajab AVANDELA särtsakust ja ettearvamatut loovust. Meie projekti nimi on „Give yourself a moment to rediscover curiosity“, oma performance´iga on meil soov äratada üles varjus olev uudishimu, mis on meie arvates inimeste arengu üheks võtmeteguriks.

AVANDELA koduleht: http://avandela.com/

AVANDELA tumblr: http://avandela.tumblr.com/

AVANDELA facebook: https://www.facebook.com/alliannavandel

PS: VIDEOS NÄIDATUD PILDID ON EELMISEST LONDONI KATSEPROJEKTIST! PILDID ON ILLUSTREERIVAD.

  • 2 hooandjat
  • 30€kogutud 3700€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 06.Aug.2013