Halley komeet maandub Viimsis!Kasutaja  Franka Vakkum projekt kategoorias Teater

Mängi videot

1910. aasal sündis Sajandilinnas sõprus mitte-kõnelevate kummalise välimusega Halley komeedi asukate – Halienide ja väikese tüdruku, Jenny Pontillo vahel. Seitsmekümne viie aasta möödudes saabuvad Halienid tagasi oma sõpra otsima. Eelarvamus ja sallimatus, mille ärgitajaks on linnapea Maggie Banks, viivad Halienide vangistamiseni plaaniga nad tsirkusele maha müüa. Maggy tütar Nelly, Professor ja veel mõned linnakodanikud püüavad leida tee, kuidas Halieneid mõista ja nendega suhelda. Nad usuvad, et Halienid on rahumeelsed ja ülimalt tundlikud inimeste emotsioonide suhtes. Kohtusaalis koorub tõde Halienide müsteeriumist ning nad naasevad tagasi taevasse, muutes Sajandilinna igavesti positiivsel moel.

See, sõprusest, sallivusest ja hoolimisest jutustav Andrea Green’i muusikal

HALLEY KOMEEDI TAGASITULEK“ ,

jõuab publiku ette 30.märtsil 2014 aastal Viimsis.

Muusikali kandev jõud on juba neli aastat tegutsenud Viimsi Harrastusteatri koguperetrupp. Ise arvame, et oleme fenomenaalsed enda trupi vanuselise koosseisu tõttu – meie pesamuna sai äsja 7 aastaseks ja vanim näitlejanna on 84. Laval on kõrvuti isad ja pojad, emad ja tütred, vanaemad ja lapselapsed. On ju kogu pere! Ja pere on suur – 33 näitlejat, lisaks juhendajad, loojad ning tehniline meeskond.

Teeme kõike südamega ja maksimaalselt heal tasemel. Oleme enda tegemistest nii heal arvamusel, et julgeme üles astuda ka kutselise teatri laval – traditsiooniliselt viime enda lavastuse kord aastal Kuressaare Linnateatrisse, kus sealne publik meid alati väga soojalt vastu on võtnud.

Suur kummardus tuleb teha meie lauluõpetajale Maire Pedakule – kes oskab lauljatega imet teha ja kakofoonia harmooniaks muuta.

Esimest aastat teeb meie koreorgaafina kaasa Sirli Mangus ja see, mida tema teeb, on VÄGEV!

Muusikajuht Kalle Erm on fonode meister ja hoolitseb lavastuse tehnilise poole eest.

Lavastaja, tõlkija, dramaturg on Franka Vakkum.

Meie trupi tõelised fännid ja toetajad on meie noorte näitlejate emad-isad. Nad on olemas peaaegu igal etendusel tegutsedes grimeerijate, riietajatena. Lavastuse valmimise nimel löövad nad kaasa lavakujunduse loomisel ning teatrilaagri ja väljasõiduetenduste transpordikorraldajatena. Vähe tähtis pole ka see moraalne tugi, mida nad alati pakuvad. Ilma nende rahalise toetuseta poleks üpris kulukate muusikaliprojektide loomine mõeldav.

Arvukas näitlejaskond vajab kostüüme, muusika ja laulu kaunis kõla tehnikat, mida meil endal pole, seetõttu peame seda rentima. See on kulu, mille katmiseks vajame Sinu abi.

900 eurot annaks meile kindluse, et me saame oma muusikaliga rõõmustada Sind ja kõiki teisi sõpru.

Anna meie unistuse teoks saamiseks hoogu väikese rahasüstiga.

Tänuks kutsume Sind etendusele Sinule sobival etenduse toimumise ajal. 

Sarnased projektid

"Romeo ja Julia"

  • 102%kogutud
  • 1015€toetatud
  • 44 päeva veel

Русский театр кукол в Таллинне

  • 245%kogutud
  • 4990€toetatud
  • 45 päeva veel

Lavastus "KAUKA JUMALANNA"

  • 5%kogutud
  • 170€toetatud
  • 5 päeva veel