Hariduslik mänguriarvutiKasutaja  Terminats projekt kategoorias Haridus

Tere,

ma olen Jaan, kuid internetis tuntakse mind Terminatsina. Olen olnud arvutitest huvitatud juba väiksest peale. 7-aastasena sain täiesti oma arvuti, mis oli vanaisal üle jäänud. Sellest ajast peale olen omal käel Internetist, koolist ja sõpradelt juurde õppinud ning selle aja jooksul komplekteerinud mitmeid arvuteid väga varieeruvates hinnaklassides.

Minu idee seisneb selles, et ma teen videosid arvutimängudest ja arvutialastest tegemistest ning olen sellega jõudnud Eesti mõistes päris kaugele. Viimasel ajal on mu vaatajaid küsinud, et ma soovitaksin neile umbes 200 euro eest mänguriarvutit, millega saaks midagigi ära mängida. Minu vastus on koguaeg olnud, et see on võimatu, sest nii odavalt ei saa poodidest mitte midagi.

Nii soovitaski üks fänn, et ma koguks igalt ühelt natukene, et ma saaks näidata kuidas see ostmise ja ehitamise protsess täpsemalt käib, kui on vaja osta kasutatud komponente erinevatest foorumitest. Ma saaks tuua oma vaatajateni video, kuidas ehitada 200 euro eest mänguriarvutit, ostes ainult kasutatud juppe. Viimses videos ma näitaks selle arvuti juppide valimise protsessi, filmin kuidas saan erinevate müüjatega kokku, kuidas ma seda arvutit kokku panen, kuidas see esimest korda tööle läheb ja siis lõpuks; mida see mängida suudab.

Ma arvan, et see on väga unikaalne idee, sest säärast asja on varem ainult välismaal tehtud. Samuti arvan, et see oleks noorematele vaatajale üpriski õpetlik video, et kuidas õigesti eelnimetatud komponente valida, kuidas ära tunda usaldusväärset müüja ja kuidas arvutit ennast kokku panna.

Kui arvuti on ostetud ja ära katsetatud, lasen fännidel valida, mis selle arvutiga edasi teha. Olgu selleks äraandmine, uuesti maha müümine või mu väiksele 6 aastasele vennale andmine, kes arvutist juba pikemat aega unistab (osaliselt minu tegemiste tõttu ☺). Kõik on vaataja enda otsustada.

Kogu selle teostamiseks vajan 215€ ja aega. Iga teenitud lisaeuro läheb arvutifondi ja kasutatakse ära vastavalt. Kes soovib projekti kulgemist ja mu ülejäänud tööga tutvuda, siis siin on kanali link: http://www.youtube.com/c/terminats

Aitäh kuulamast & lugemast. 

Sarnased projektid

Välijõusaal Virtsu Kooli staadionile!

  • 80%kogutud
  • 1750€toetatud
  • 7 päeva veel