Härjapõlvlaste riidKasutaja  Mari-Liis projekt kategoorias Mäng

Mängi videot

Hea hooandja!

Valmimas on uus, põnev ja haarav peremäng "Härjapõlvlaste riid," mis on saanud inspiratsiooni Kreutzwaldi samanimelisest muinasjutust. Tegemist on kaardi-täringumänguga, mis on mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanutele. Mängukomplektis on 48 kaarti, eritäring ja mängujuhend eesti, vene ning inglise keeles. Mäng sobib mängimiseks alates 7.eluaastast, mängida saavad 2-6 mängijat ja kestvus on 5-20 min. Mängu eesmärgiks on vabaneda esimesena kaartidest. Mängus on nii õnne kui ka strateegiat.

Mängu tegevus toimub maagilises metsas, kus härjapõlvlased ja kütt püüavad üksteist üle trumbata ja võidu erinevaid metsamarju süüa. Põnevaks teeb mängu erinevate võlukaartide kasutamine, mis võib mängu käiku totaalselt muuta. Mäng on kiire, tempokas ja alati ootamatu lõpuga. Mäng ei ammenda ennast kiirelt, seda võib väga palju kordi uuesti mängida ning see on endiselt põnev.

Mängul on professionaalne kujundus. Illustraatoriks hinnatud kunstnik Leo Lätti, kelle käe läbi on valminud paljude lasteraamatute illustratsioonid nii kodu- kui välismaal ning kes on olnud muu-hulgas joonisfilmide  "Naksitrallid" ja "Leiutajateküla Lotte" kunstnik-lavastaja. 

Autorist:

Minu nimi on Mari-Liis Haviko ning olen kirglik lauamängusõber. Erinevaid mänge hakkasin välja mõtlema juba päris väiksena, kuni sündis soov oma häid ideid ka teistega jagama hakata. Härjapõlvlaste mängu idee sündis vajadusest kiire, kuid samas põneva mängu järele.

Lauamängud arendavad inimese nii loogilist mõtlemisvõimet kui ka sotsiaalseid oskusi. Kõikides minu poolt loodud mängudes on sees hariv ja arendav pool, mis antud mängus on kasulike eestimaiste metsamarjade tundma õppimine, nende söömise populariseerimine ja sellega tervisliku toitumise propageerimine. Mängu juhendis on kirjas erinevate marjade C-vitamiini sisaldus ja selle kasulikkus.

Hooandjate raha on plaanis kasutada mängu tootmiseks. Kõik hooandjad saavad mängu kätte juba kooli alguseks!

SOETA MÄNG HOOANDJA KAUDU ning ole esimene, kes saab selle maagilise ja põneva mängu omanikuks!

Rohkem infot leiad meie Facebooki lehelt https://www.facebook.com/pages/MAUK/565149240266747, kus on võimalus liituda mängu uudisvooga!

Auhindadest:

Auhindadena pakume lisaks mängule tervislikke eestimaisest mahepõllumajandusest pärit toorainest valmistatud Mahexi moose. Võimalik on valida astelpaju-ingveri, mustsõstramoos kaneeliga ja maasikamoosi vahel. Toodetes on ainult naturaalsed koostisained ja ei kasutata kunstlikke säilitusaineid! Imeliselt maitsvad moosid on 300g ilusates klaaspurkides.