Heategevuskontsert „AITA LAPSEL LEIDA RÕÕM!“Kasutaja  Uku Presmann projekt kategoorias Sündmus

Tere, hea hooandja!


KES MA OLEN?

Mina olen Nele Randpere, Laste ja Noorte Kriisiprogrammi leinatoetuslaagri vabatahtlik. 6 aastat tagasi kui kaotasin oma ema, varises kogu minu seni turvaline maailm ühe hetkega kokku. Mõistmist ja tuge sain just leinatoetuslaagrist. Nüüd näen, kuidas loetud päevadega tuleb lastele rõõm silmadesse tagasi. Ja tean ka seda, et sellised laagrid toimuvad ainult tänu lahketele toetajatele.


MIS ON SELLE HEATEGEVUSKONTSERDI EESMÄRK?

MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi tegevus algas 1995. a. suvel, kui korraldati esimene laste suvelaager 55-le lapsele, kelle ema/isa või õde/vend hukkusid "Estonia" katastroofis. Järgnevatel aastatel on laagrites osalenud lapsed, kes on kaotanud oma lähedase pereliikme väga erinevatel pôhjustel ning 2018.a. suvel toimus juba  64. laager. Aastate jooksul on laagrites osalenud kokku ligi 1000 last.

Tänaseni on põhirõhk kriisiprogrammi tegevuses olnud lähedase pereliikme kaotanud lastega peredele psühholoogilise toe pakkumine (grupitööd, leinatoetuslaagrid, individuaalne nõustamine, leina- ja traumateraapia jms). 

Kuna kõikidele peredele on laagrid tasuta, riiklik ja omavalitsuste poolne toetus kahjuks ebapiisav, siis vajame programmi toimimiseks eraisikute ja organisatsioonide abi.

Ja selleks otsustasingi aidata korraldada päris esimene heategevuskontsert „Aita lapsel leida rõõm“ laste leinatoetusprogrammi toetuseks. Et rohkem tähelepanu juhtida sellele tänuväärsele tööle, mida see programm juba üle 20-ne aasta teeb.

Rohkem infot www.lastekriis.ee

Varem sarnast üritust/kontserti toimunud pole. KES ON ABIKS?

Heategevuskontserdil „Aita lapsel leida rõõm“ esinevad Mari Jürjens, The Notes, Sten-Olle Moldau. Ruumide ja vajaliku tehnikaga on abiks Rapla Kultuurimaja. Korraldamisega on seotud kogu Laste ja Noorte Kriisiprogrammi meeskond.


KUIDAS SAAD SINA AIDATA?

Just selleks, hea hooandja, ongi meil vaja SINU abi. Toetades leinatoetuslaagrite järjepidevust, aitad lähedase kaotanud lastel leida rõõmu - lapse TÄNU on julguses uuesti usaldada ja unistada, uuesti leida ja kaotada, uuesti naerda ja armastada, uuesti soovida ja loota.

Anna meile hoogu ja tule kontserdile 9.11. Rapla Kultuurikeskuses.

Kontserdi piletid on müügil Piletilevis.

  • 43 hooandjat
  • 960€kogutud 500€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 06.Nov.2018