HIIT like a girl treeningsaali loomineKasutaja  Raquel Peeba projekt kategoorias Sport

Kas sina mäletad enda lapsepõlveunistust? Kas mäletad, kelleks tahtsid saada?

Enamasti on vastuseks näiteks õpetajaks, printsessiks, tuletõrjujaks või politseinikuks. Nii palju kui ma ennast mäletan, on minu unistused alati hõlmanud teiste inimestega töötamist ning organiseerimist. Ma mäletan lapsepõlvest mõtet, kui põnev võiks olla inimestele uute teadmiste jagamine ja nende õpetamine. Küll aga ei mäleta ma, et oleksin kordagi mõelnud õpetajaks või veel vähem treeneriks hakkamisele. Ei ole mul ju kunagi olnud ilustandarditele vastavat lihases ja heas vormis keha.

Seda enam, et neli aastat tagasi, kui meie perre sündisid kaksikud, oli stressi ja magamata ööde tõttu enese eest hoolitsemine viimane, millele mõelda. Toidukorrad olid kaootilised ning nii see ülekaal muudkui ligi hiilis, kuni ühel hetkel vaatas kaalult vastu number, mis tihti pisarad silmanurka tõi. Aasta tagasi, kui olin juba mõnda aega üritanud tulemusteta kaalu langetada, võtsin ette ühe elu raskeima teekonna oma ning läksin maovähendusoperatsioonile.

Pean tõdema, et see teekond on olnud kõike muud kui lihtne, kuid ometi olen ma sellest saanud rohkem, kui iial loota julgesin.

Ülekilod on kadunud, minus on uus energia ja hingamine. Sellest inspireerituna ja aitamaks ka teisi, kes enda kaalu ja kehaga sõbrad ei ole, läksin õppima personaaltreeneriks. Endal kuskil peas tuksumas idee, et ehk kunagi, ühel päeval saan ma lisaks personaaltreeningutele luua oma treeninggrupi, mis keskendub treeningule, kus on kombineeritud poks ja intervalltreening.

Öeldakse, et ütle universumile välja enda soovid ja universum võtab sind kuulda.
 


 

Kui ma olin enda personaaltreeningutega juba mõnda aega tegelenud, hakkasin saama järjest kirju ja küsimusi, kuhu ning millal saab tulla minu juurde trenni? Inimesi inspireeris minu lugu ja neil oli lihtne minuga samastuda. Mul ei ole ka tänasel päeval ideaalset keha, küll aga on oskused oma keha treenida ja armastada.

Kolm kuud tagasi hõikasin ma enda sotsiaalmeedia platvormil välja, et alustan päris oma rühmatreeningutega ning lootsin, et ehk täitub üks treeninggrupp, et katta ruumi renti.

Tänasel päeval toimuvad treeningud meile juba armsaks saanud Toni Judokooli ruumides, kus me tunneme end igati koduselt, kuid paraku on huvi olnud nii meeliülendavalt suur, et praegu pole meil Judokooli ruumides piisavalt treeningaegu.

Sellest tulenevalt pöördun ma Sinu poole, kes sa seda teksti loed.

Palun aita täituda unistusel saada meile omaenda treeningruumid, kus saaksime vastu võtta rohkem treeningule soovijaid.
 


 

Mida meist räägitakse?

Kuna tunnen, et selle loo peategelane ei ole sugugi mina, vaid kõik need armsad naised, kes on enda treenimise minu kätte usaldanud, siis panen teile siia õpilaste tagasiside meie treeningutele. Tagasiside aitab teil hoomata, miks on minu südameasjaks võimalikult kiiresti enda ruumid rentida ning luua veel ja veel kohti, et saaksime kõik, kes meie trenniperekonnast osa saada soovivad, avasüli vastu võtta.

"Raquel teeb täiesti õiget asja, sest selle lühikese ajaga olen saanud üle sellest hirmust, et ma ei julge rühmatrennis käia. Kogu seltskond ja treener on nii toetavad. Tunnen ennast juba tugevamana ja paremana, kui kunagi varem."

"Raquel teeb õiget asja, kuna kordagi pole tunnet, et täna viiliks ja sööks hoopis diivanil rämpsu. Ta trenn muudab meid paremaks ja tugevamaks."

"Raqueli trennides on alati omal kohal piits ja präänik. Ta teab milleks keegi suuteline on, kuigi tihti me ise seda ei taju. Trenn trenni järel muutun ma tugevamaks, tehnika areneb ja see soov neid harjutusi sooritada paremini, kui eelmine trenn, on väga suur. Ta on mulle suureks eeskujuks ja on kuhu püüelda."

"Ütleme nii, et kui tahe trenni minna on isegi migreenist üle, siis peab seal trennis juba midagi olema."
 

Mida me teha kavatseme?

Meie unistus ja visioon on rentida enda ruumid, kuid paraku on sellel alal üsna spetsiifilised nõudmised, mis maksavad omajagu. Me oleme küll iseseivalt soetanud u 2000 euro eest poksikotte, kindaid ning treeningvarustust, kuid oma saalis on veel väga palju asju puudu.

Panen siia huvilistele ka meie praeguse eelarve, et oleks aus ülevaade, kuhu need summad täpsemalt lähevad.

Vannitoa ehitus: 1500€
Tatami matid ehk pehme põrand: 2500€
Riietusruumi sisustus ja remont: 700€
Lisanduvad treeningvahendid nt topispallid, hantlid: 1000€

Me oleme õigete ruumide otsingul, kuid loodame jaanuari-veebruari jooksul selle ükssarviku leida, kiirete abiliste toel kõik tööd lõpetada ning märtsi keskel avada päris enda saali! Aitäh, et sa meid sel teekonnal toetad!
 


 

 • 41 hooandjat
 • 691€kogutud 5500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 01.Feb.2021

Sarnased projektid

Keity Meieri 2021 mototriali hooaeg

 • 75%kogutud
 • 7452€toetatud
 • 10 päeva veel

Toome olümpiakulla Eestisse!

 • 59%kogutud
 • 3531€toetatud
 • 26 päeva veel

Hooajale hoogu - Robin Jäätma

 • 67%kogutud
 • 2000€toetatud
 • 10 päeva veel

OSKAR EST22 HOOAEG JA VÄLISVÕISTLUSED

 • 26%kogutud
 • 1167€toetatud
 • 31 päeva veel