Hoovi Häng 2018Kasutaja  MTÜ Must Mägi  projekt kategoorias Sündmus

Aita Mustamäe hoovidele hoogu anda!

2. juunil 2018 toimub Siili asumis esmakordselt ühepäevane õuefestival Hoovi Häng. Olles ise neis hoovides üles kasvanud, tundsime, et rajoon väärib ning vajab tähistamist.Hoovi Hängi peamine eesmärk on pakkuda erinevaid vaba aja veetmise viise mustamäelastele nende endi kodude vahetus läheduses. Siili asumi elanikud ja teised huvilised saavad avastada ja nautida Mustamäele omaste ühiskasutuslike õuealade võimalusi läbi erinevate tegevuste. Päeva vältel toimuvad põnevad paneelid, kus annavad loenguid teiste seas Lasnaidee algataja Maria Derlõš ning keskkonna ja ruumi teemade aktivist Grete Arro.

Akustilistel kontsertidel esinevad Noortebändilt silmajäänud Inger ning Eesti üks parimaid kitarrimeister Riho Sinisalu, kes viib läbi ka ühe toreda pillide töötoa. Kohalikel on võimalus pidada ja külastada hoovikohvikuid. Lapsed saavad toimetada tegevustelgis ning osaleda erinevates õuemängudes. Toimuvad ka töötoad rattakultuuri teemadel ning juhendaja abiga ehitame koos ping-pongi laua, mis jääb Siili asumisse kõigile kasutamiseks.

Lisaks toimub Mustamäe koolinoorte vahel fotokonkurss, "Kivilinnadžungel", mille osalemistingimused leiab ürituse Facebooki lehelt. Päeva lõpus korraldame ka filmiviktoriini ja välikino seansi.

Tänu armsatele sõpradele ning tublidele toetajatele oleme omadega peaaegu (Musta)mäel, kuid vajame veel pisikest tõuget. Seega palumegi Hoovi Hängile hoogu, et see tore õuefestival toimuda saaks.
 


 

Tänude ja tervitustega,
MTÜ Must Mägi

Sarnased projektid

Saaremaa Gümnaasiumi revüü "Pärandatud elu"

  • 171%kogutud
  • 3410€toetatud
  • 7 tundi veel