Eesti Noorte Muusikaliteatri muusikal "HIGH SCHOOL MUSICAL: ON STAGE!"Kasutaja  MTÜ Eesti Noorte Muusikaliteater projekt kategoorias Teater

Eesti Noorte Muusikaliteater toob sel suvel lavale maailmakuulsa Disney originaalmuusikali "HIGH SCHOOL MUSICAL: ON STAGE!"

Eesti Noorte Muusikaliteater on projektiteater, mille eesmärgiks on pakkuda noortele võimalust end arendada ja tõestada kirkas ning vaheldusrikkas muusikalimaailmas.

Teatri kodulava asub Türi Kultuurikeskuses, kus oleme tegutsenud juba 9 järjepidevat aastat ning toonud selle aja jooksul lavale hulga suursuguseid muusikale, mis on nii enda loodud kui ka laenatud.

Võime uhkusega öelda, et meie lavalaudadelt on alates 2013. aastast läbi käinud ligemale 200 andekat noort inimest, kes on muusikali- ja teatrituhina saanud just meie pikkadest ja pingelisest proovipäevadest ning kokkuhoidvast perekonnast.

Eriilmelised ja põnevad lavastused on aastate jooksul Türile meelitanud ka hulga armastavat teatripublikut, suisa fänne, ilma kelleta me hakkama ei saaks.

Noorte teatrihingede jaoks on Türi muusikalisuvi erakordselt oluline ja arendav. Noored saavad kaasa lüüa professionaalsele teatrile üsna ligilähedase produktsiooniga lavastustes ning paljud mõistavad just peale meie etendusi kas teatritöö on nende jaoks õige tee.

Meie noored on teinud suuri tegusi nii Eestis kui välismaal ning osalenud paljudes suurtes projektides: filmides, seriaalides, lavastustes, muusikavideotes, astunud üles kontsertidel, rahvusvahelistel võistlustel ja nii edasi ja nii edasi.

Me usume, et julgus ja pealehakkamine on kunstivallas sihile jõudmiseks number üks omadus ning just seetõttu tahabki Eesti Noorte Muusikaliteater olla nende noorte teejuhiks ja koolitajaks. Vaid nädalaga terve muusikali lavale seadmine annab noortele aga palju rohkemgi kui eelnimetatud kahte omadust, et tulevikus ükskõik millisel alal kiiresti toime tulla.

Muusikal on keeruline ja nõudlik žanr. Vajaminevaid elemente on lugematult palju ning see kõik on väga kallis. Me vajame teie abi, et pakkuda noortele veel vingemat ja professionaalsemat lavakogemust, et publik saaks nautida täiel rinnal seda, mida meil pakkuda on ning et ühel päeval täituks meie suur unistus - sünniks Eesti Muusikaliteater.

Meie oleme tahtmist täis! Meie oleme valmis! Meie lendame suurte unistuste poole ning ühel päeval oleme me kohal. Kui ka teie näete meie unistusi ning soovite panustada Eesti Noorte Muusikaliteatri arengusse, lõputusse edasi pürgimisse ning usku, et väikestest asjadest sünnivad suured, siis tulge meile appi ja me näitame teile, et kõik on võimalik!

Lisainfot muusikaliteatri tegemiste ja muusikali "HIGH SCHOOL MUSICAL: ON STAGE!" kohta saab SIIT.

Muusikaliteater ühendab!
 

  • 8 hooandjat
  • 520€kogutud 5000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 27.Jul.2022

Sarnased projektid

Lastelavastuse "Hiired pööningul" väljatoomine

  • 78%kogutud
  • 930€toetatud
  • 20 päeva veel