Hulkur Dumball Rallyle 2020Kasutaja  Hulkur projekt kategoorias Kultuurisaadikud

KIRJELDUS

Hulkur Rändbaaril on avanenud võimalus minna osalema Dumball Rally Mehhiko etapil, et tõmmata tähelepanu ja toetada rahvusvahelist noorte vähihaigete fondi.

Tegemist on Briti kodanike korraldatava Rally'ga, kus Hulkur osaleb ainukese Eesti tiimina.

Kogu projekti saadab kajastus meedias, näitamaks olukorda ja elu Mehhikos läbi Rallyl osalevate sõidutiimide silmade, suunamaks tähelepanu lisaks hetkeolukorrale ka Noorte Vähifondi tegevusele. Tuues rõõmu ja uusi teadmisi avalikkuse ette, saame luua üheskoos parema ja toetavama elukeskkonna. Osalemine rahvusvahelisel Rally'l lihvib riikide ja inimeste vahelisi nurki, näidates, et Eesti kodanikud on aldid toetama tegevusi väljaspool oma kodumaad. Viime teadmisi Eesti kohta Eestist välja läbi ekstreemse Rally, mis kindlasti ei jää inimestel märkamata.

Rallist täpsemalt:

Jaanuaris 2020 toimuval Rallyl osaleb 150 tiimi, igas tiimis 2-5 inimest. Algusega Mexico Cityst sõidetakse 10 päeva jooksul läbi Mehhiko ca 3000km Volkswagen Beetle mudelitega. Kõik tiimid saavad auto kätte 24h enne Rally algust, see on aeg, et dekoreerida auto vastavalt enda soovidele. Tegemist on kostüümirallyga, Hulkur Rändbaar võtab enda kasutusse ühevärvilise vintage VW Beetle, millele teeme pöörase ja silmatorkava Hulkur Rändbaarile omase disaini, meie tiimiliikmed saavad selga Hulkurlikud rõivad. Teekonnal olles ning peatusi tehes vallanduvad Hulkuri tõelised võimed, Beetle kapoti alt avaneb tõeline Rändbaar, Mehhikole kohaselt voolab autos bensiini asemel Margarita. Rallyle omaselt muidugi Virgin Margarita.

EELARVE

Projekti kogumaksumuseks on 15500 eurot, milles sisaldub ka auto maksumus, auto dekoreerimine, auto transport üle ookeani Mehhikost Eestisse.
Tänaseks oleme oma jõududega suutnud koguda ja rahastada sellest 7500 eurot, mille eest oleme saanud:

  • Rally'l osalemisõiguse
  • Disaini joonised
  • Nõutava sissemakse heategevusfondile

Puudu on 8000 eurot.

Selle eest saame teostada Beetle Rally ettevalmistuseks vajaminevad remondi- ja disainitööd, osalejate kostüümid, osalejate transpordi Mehhikosse ja tagasi, auto transpordi merekonteineris üle ookeani Mehhikost kodumaale.

MEESKOND

Projekti taga seisab Hulkur Rändbaar, kelle missiooniks on luua positiivseid emotsioone, rikastada ühiskonda, teadvustada maailmale ja Eestile teistes maailmapaigus vohavaid probleeme ja olukordi.

Projekti veavad:

  • Silver Tõnisson
  • Kaspar Rabbi
  • Katriin Krimm

KINGITUSTEST

* Hulkuri pidu toimub 4. jaanuar 2020. Peo asukoht selgub Hooandja projekti lõppedes.
** ei sisalda peo käigus kuluvat alkoholi
NB! Hulkurbaari ja Bussi külastuse kuupäevad lepime toetajatega eraviisiliselt kokku

Meie:
facebook
hulkur.ee
instagram

Rally:
dumball.org

Vähihaigete noorte fond:
teenagecancertrust.org