Inspiratsioon ratastel - rattakohvik Sinu lähedalKasutaja  Inspiratsioon projekt kategoorias Disain

Mängi videot

Meie eesmärk on ehitada keskkonnasõbralik rattakohvik “Inspiratsioon ratastel”, mis oleks Eestis inspiratsiooniallikaks loodussäästliku ja mugava toiduratta näol, pakkudes tervislikku kehakinnitust. Rattakohvik toetab tervislikke eluviise, sõites läbi erinevate Eesti asulate, peamiselt küll Tallinnas, ning leides üles kõik tervisearmastajatest inimesed.

Rattakohvik on ideaalne viis loodussõbralikuks toitlustamiseks ning tegu on disaintootega, mille sarnast Eestis veel liikvel pole. Ratas konstrueeritakse täpselt inspiratsiooni meeskonna nägemuse järgi, pakkudes nii soojasid kui külmasid roogasid. Katusel on rohelist energiat tootvad päikesepatareid ning rattal on uudse süsteemiga smuutiblender.

Hooandjast kogutav summa läheb disainratta ehitamiseks ja toitlustamiseks vajalike vahendite soetamiseks. Ratas valmib suve lõpus ning juba septembris üllatab kõiki suurepäraseid inimesi inspireeriv rattakohvik. Usume, et meist möödujatel tõusevad suunurgad rõõmsalt üles ning keha saab kinnitatud parima toiduga.

Menüü on inspireeritud Eesti põnevatest aastaaegadest ning korilastena käime ise metsasaadustel järel ning haarame põllult kaasa vaid puhta tooraine. Rattalt leiab igaüks endale mõnusa ja taimse kehakinnituse - smuutid, supid, kosutavad eined ja maiused. Vastavalt hooajalisusele pakume ka imemaitsvaid kondiitritooteid igale sõbrale.

Smuuti valmimisele saad soovi korral ka ise kaasa aidata - vändates valmibki inspiratsiooni tehnoloogial põhinev smuuti, mis käivitab blenderi mootori ja kõik värsked puuviljad kokku segab.
Olles Eesti Smuutimeister 2013 - on meil kahtlemata parimad smuutid!

Sügisel me tuult ja vihma ei pelga ning just siis on valikus maitsvad ja soojad road, mida tööle ja kooli tellida. Talvel lume eest peitu ei poe ning üllatame kliente eriti kuumade toodetega. Aitame soovijatel leida enesele sobiliku ja tervisliku toitumise põhimõtted, inspireerides meid omakorda jagama iga päev uusi ja häid retsepte, nii et pange vaim valmis - varsti saab ka ise kokata. :)

 

Ootame põnevusega, et saaksime koos Inspiratsiooni rattale hoo sisse lükata! 
Oleme kõigile hooandjatele südamest tänulikud ning iga annetus lükkab aga enam rattaid veerema.

“Inspiratsioon ratastel - rattakohvik Sinu lähedal” on sügisel rajatava restoran Inspiratsioon sõber.
Lähemalt saab rattakohvikust infot: http://www.facebook.com/RestoranInspiratsioon
 • 33 hooandjat
 • 583€kogutud 8500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 14.Aug.2013

Sarnased projektid

Rosè Beauty Eesti looduskosmeetika toodete ametlik vormistamine

 • 0%kogutud
 • 0€toetatud
 • 40 päeva veel

Rõivabränd New Life Studio Antoniuse moeetendusele

 • 28%kogutud
 • 1110€toetatud
 • 6 päeva veel

Brändi FEELS SO FRIDAY esimeste toodete turuletoomine

 • 5%kogutud
 • 95€toetatud
 • 29 päeva veel