Inspiratsiooniraamat "88 õnnehetke"Kasutaja  Kirjutaja Getter projekt kategoorias Trükis

Inspiratsiooniraamat "88 õnnehetke"

Erinevate rahvusvaheliste õnneuuringute fookuses on aastaid olnud üks küsimus – mis see õnn siis ikkagi on ja kuidas olla püsivalt õnnelik? Tulemused on jahmatavalt lihtsad – õnn peitub pisiasjades, igapäevastes tegevustes ja inimese üleüldine õnnetase sõltub tema keskmisest tujust. Seega mida rohkem on inimese päevas õnnelikke hetki, seda õnnelikum on terve tema elu.

Mis on Õnneraamatu eesmärk?

Raamatu eesmärk on inspireerida inimesi, et nad hakkaksid nägema väikesi õnnehetki ka oma päevades. Kui ma märkan hommikul esimese asjana midagi head, siis see saab inertsi sisse ning päev hakkab lahti rulluma positiivses noodis.

Inspiratsioon, mitmekülgsed näited ja inimeste õnnetaseme tõstmine on lühidalt öeldes kolm peamist eesmärki, mida see raamat kannab. Olgu see heaks mõtteaineks iseendale, kingituseks sõbrale, tänutäheks kolleegile või kiituseks meeskonnakaaslasele.

Raamat on üles ehitatud nii, et lisaks õnnehetkedele on seal ka erinevate õnneuuringute lühikokkuvõtted, maailmaklassikute tsitaadid õnne teemadel ning ka väikesed ülesanded/harjutused, mis võimaldavad lugejal sügavamale oma õnne sisse sukelduda.
 


 

Miks 88?

Sest 8 on pikali keeratuna lõpmatuse märk ja kuna ka õnnehetki on lõpmatu hulk, siis tundus 88 hea mõte. 8 oleks olnud ilmselgelt liiga vähe ja 888 liiga palju. :)

Kes oma õnnehetki jagavad?

Raamat on mõeldud inimeselt inimesele ja tänu sellele jagavad õnnehetki Eesti oma inimesed, mõned neist rohkem, teised vähem tuntud. Näiteks on oma õnnehetki või mõtisklusi õnnest jaganud Kaja Kallas, Jesper Parve, Kaido Pajumaa, Katrin Siska, Ingvar Villido, Kertu Jukkum, Kristel Aaslaid ja paljud teised.

Kellele raamat mõeldud on?

Raamat sobib kingituseks iseendale ja oma armsamale, pereliikmetele ja töökaaslasele, äri- ja koostööpartneritele, sõpradele, lapsele või vanaemale, ämmale või äiale. Raamat on üles ehitatud nii, et see oleks sobilik kingitus sõbrale ja samal ajal ka äripartnerile.

Kes on raamatu idee autor?

Minu nimi on Getter, kuid üha enam olen teatud kui Kirjutaja Getter. Olen kirjutamisega tegelenud juba u 15 aastat, pikalt tegelesin ajakirjandusega, viimased 6 aastat peamiselt copywriteri ja sisuloojana. 2017. aasta sügisel ilmus minu esimene teos, milleks oli rasedamärkmik "Elu suurimat imet oodates".
 


 

Kuidas raha kasutan?

Kogutud raha läheb inspiratsiooniraamatu "88 õnnehetke" kujundamiseks ja trükkimiseks. Visuaalne ilu loob samuti õnnehetke ning mu soov on, et raamat õnnest näeks ilus välja, oleks hoole ja armastusega kujundatud ning piisavas koguses trükitud. See vajab aga finantse ja seetõttu Sinult hoogu juurde küsingi.

Mis seisus raamat hetkel on?

Inspiratsiooniraamatu "88 õnnehetke" sisu on valmis! Õnnehetked on koos ja tekst on toimetamises. Kujundajal on teada, milline raamat võiks tulla ning trükikojalt on hinnapakkumine võetud. Siinkohal ongi Sinu abi tarvis, sest kõige kallimad tööd – raamatu kujundamine ja trükkimine – ootavad oma järge. Raamatu ilmumine on planeeritud novembri algusesse.

Kui Sulle meeldib inspiratsiooniraamatu "88 õnnehetke" idee ja soovid projekti toetada, siis loodan, et leiad kingitustest endale meelepärase. Olen tänulik iga toetuse eest! :)
 

  • 150 hooandjat
  • 4925€kogutud 4888€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 20.Oct.2019

Sarnased projektid

Mia Marta ja Mõnus Maa

  • 10%kogutud
  • 95€toetatud
  • 49 päeva veel