Janne Ristimetsa Tantsustuudio teine tantsusaalKasutaja  Janne Ristimetsa Tantsustuudio projekt kategoorias Kodanikualgatus

Pärnus avas 2015. aasta augustis uksed uus tantsustuudio, mida veab Pärnus tuntud ja tunnustatud tantsuõpetaja Janne Ristimets.

Stuudio paneb rõhku laste ja täiskasvanute loovuse ning teadliku kehatunnetuse arendamisele ning seal toimuvad loov- ja vabatantsu, jooga ning nüüdistantsu tunnid lastele teisest eluaastast gümnaasiumi lõpuklassideni ning tantsuõpe täiskasvanutele.

Stuudiol on täna 216 õpilast ja üks tantsusaal. Majas, kus stuudio asub, on võimalus ka teiseks saaliks, mis leevendaks tunniplaani ajaplaneerimist ning võimaldaks rohkematel huvilistel suurepärasest liikumiskogemusest osa saada. Hooandjate toel saab teise tantsusaali renoveerimine sel suvel alata ning juba uuest õppeaastast enam lapsi ja noori vastu võtta.

Stuudios õpetavad Janne Ristimets ja Evelyn Uisk, lisaks toimuvad seal teiste pärnakate poolt tehtavad joogatunnid.

Janne, kelle jaoks päris oma tantsukool on elu unistus, kirjutab: "Ma pean oluliseks lastes sisemise sära ja loovuse välja toomist ning lapse tahte loomulikku arendamist. Kui algul on rõõm, siis tuleb ka motivatsioon ja visadus, mis viib arengus edasi. Minu jaoks ei ole tants pelgalt ritta seatud sammud, vaid midagi palju suuremat ja olulisemat. Mulle meeldib luua tantsu koos lastega, ma saan nendelt väga palju ideid ja impulsse. Kui tantsul on sisu ja lugu, siis see jääb lapsele paremini meelde ning ta tantsib seda rõõmuga."

Vaata ka tantsustuudio Facebooki lehte ja äsja Koolitantsu lastetantsu kategooria võidutantsu "Vahuvalges unenäos" ja mine vaatama tantsulavastust "Siselend Wiesbadeni".

Sarnased projektid

Tantsukool Tantsutsoon

  • 97%kogutud
  • 2710€toetatud
  • 17 päeva veel

Väätsa Kooli Stardipäevad

  • 38%kogutud
  • 845€toetatud
  • 12 päeva veel