Jõuluvana postkontorKasutaja  Mittetulundusühing Do Good projekt kategoorias Kodanikualgatus

Hea hooandja!

Lähenemas on jõuluaeg. See on aeg, kus mõeldakse rohkem teistele ning soovitakse teha midagi head. Siit leiad meie kaasabil ühe vahva võimaluse.

MTÜ Do Good soovib teha turvakodude, lastekodude, suurperede ja raskustes perede lastele lisaks kinkidele ka personaalsed jõuluvana kirjad. Kirjad kirjutatakse just iga lapse kohta kogutud andmete põhjal – uurime eelnevalt kuidas tal koolis või lasteaias on aasta jooksul läinud, mis talle huvi pakub, mis on tema suurim unistus jne. 

Kirju kirjutama otsime vabahatlikud, kes laste info põhjal saadavad meile tekstid ning meie prindime need kenadele kujundatud paberitele, paneme alla jõuvana allkirja ja templi ning pistame posti. Jõuluvana kirja leiavad oma postkastist  u 300 last ning vabatahtlikke soovime kaasata vähemalt 25.

Soovime koguda 580 eurot, et katta osaliselt kirjade valmistamise kulud (paber, kaunistused, ümbrikud, margid jms). Kui raha laekub rohkem, saame rõõmustada suuremat hulka lapsi.

MTÜ Do Good tegeleb põhiliselt headelt inimestelt asjade kogumisega ning nende sorteerimise ja vajaduspõhise jagamisega turvakodude ja lastekodude lastele ning suurperedele ja raskustes peredele. Lisaks korraldasime nendele lastele septembris Paljajalu Päeva, kus üle linna toimusid tasuta 24 üritust ning osa võttis üle 350-ne lapse. Samuti lõppes just heategevuslik fotokonkurss“Kus on teine pool?”, mida toetasid ka Hooandjad (http://www.hooandja.ee/projekt/fotokonkurss-kus-teine-pool)

Meie tegemistega saab tutvuda www.dogoodestonia.eu

Kui otsustad meile hoogu juurde anda ja valid auhinnaks personaalse jõuluvana kirja, siis võid juba kirjade saajate info edastada meile praegu, nii saame varakult kirjad valmis teha . Infot ootame kart@dogoodestonia.ee