Jõuluvana Postkontor 2020Kasutaja  Mittetulundusühing Do Good projekt kategoorias Kodanikualgatus

Lähenemas on jõuluaeg. See on aeg, kus mõeldakse rohkem teistele ning soovitakse teha midagi head. Siit leiad meie kaasabil ühe vahva ja südamliku võimaluse.

MTÜ Do Good soovib juba kaheksandat aastat järjest teha turvakodude, lastekodude ja raskustes perede lastele personaalsed jõuluvana kirjad, poetada jõuluhommikul nende kuuse alla kingitused ning hoolitseda selle eest, et jõululaud oleks kaetud.

Kirjad kirjutatakse just iga lapse kohta kogutud andmete põhjal – uurime eelnevalt, kuidas tal koolis või lasteaias on aasta jooksul läinud, mis talle huvi pakub, mis on tema suurim unistus, milline pere tal on jne. Kirju kirjutama otsime vabatahtlikke, kes laste info põhjal saadavad meile tekstid ning meie prindime need kenadele kujundatud paberitele, paneme alla jõuvana allkirja ja templi ning pistame posti. Jõuluvana kirja leiavad oma postkastist u. 300 last ning vabatahtlikke päkapikkudest kirjutajaid soovime kaasata vähemalt 25.

Samuti soovime täita kingitustega paljude nende laste jõulusokid. Üheskoos teeme ka meeldejäävaks nende perede ning ema ja lapse turvakodu jõulupeo ning katame laua, et ka need lapsed tunneksid jõuluõhtust rõõmu.

Soovime koguda 750 eurot. Muuhulgas katame sellega kirjade kirjutamiseks vajalike vahendite kulud (paberi ja ümbriku kujundus ja trükk, margid jms), pistame lisaks kirjale ümbrikusse ka pisikese üllatuse ning soetame vajaminevad kingituste pakkevahendid.  Kui raha laekub rohkem, saame rõõmustada suuremat hulka lapsi.

Infot auhinnaks valitud kirjade kirjutamiseks ootame esimesel võimalusel: dogoodestonia@gmail.com

Vaata kindlasti ka infot meie Facebookist: https://www.facebook.com/DoGoodEstonia

 

Sarnased projektid

Aita kaasa Jõgevamaa põneva kultuuri- ja ajaloo tutvustamisele

  • 6%kogutud
  • 280€toetatud
  • 40 päeva veel