Kaardimäng Adventure StoriesKasutaja  Lauri Lille projekt kategoorias Mäng

Kes me oleme?

Minu nimi on Lauri. Koos oma elukaaslase Eliisega andsime 2011 aastal välja Moonshine kaardimängu. Oleme tänaseks loonud Moonshine kaardimängule 3 järge. Moonshine Extra Freaky jõudis Eesti kauplustesse 2015 aasta augustis ning on seni kõige müüdum pakk Moonshine mängust.

Oleme püüdnud Eestisse tuua mitmesuguseid tooteid välismaalt mis on meile huvi pakkunud. Selle aasta alguses tõime Eestisse Lasermudelid, mis on meie enda loodud brand metallist kokkupandavatele 3D mudelitele. (USA-s tuntud kui Metal Earth). Oleme finantseerinud kõik oma rahadega. Iga väike projekt on olnud finantseering järgmise teostamiseks. Meie uus loodav mäng Adventure Stories on märksa keerulisem, sest vajab rohkem disainitööd. Seni oleme saanud loota tuttavatele, kuid seekord on tööd kordades rohkem. Lisaks oleme õppinud, et kaardipakk võiks olla kiletatud. See annab paki avajale kindluse, et ta on esimene, kes sinna sisse vaatab!

Mis on Adventure Stories kaardimäng?

Adventure Stories on seiklusrohke kaardimäng kogu perele. Mängida saab ka kahekesi. Mängu eesmärk on juhatada (mängijate poolt pimesi valitud) kangelane läbi seiklusrohke teekonna. Kaardid koosnevad erinevatest linnadest, maastikest, kollidest, relvadest ning muust varustusest mis kõik võib ühel seikleval kangelasel teepeal ette tulla.

Iga mängija, kelleni mängukord jõuab, saab määrata kangelase saatuse üle, käies maha kaarte kavaluse ja strateegiaga, et saavutada eelis teiste mängijate ees.

Kaarte laotakse üksteise kõrvale ning lauale moodustubki kangelase teekond (Story-line) mille vormimisele on kaasa aidanud iga mängija.

Ükski lugu ei kordu ning iga mäng on erinev!

Faktid ning võimalused:

 • Kaardipakis on 95+ kaarti.

 • Kaardid tulevad Inglise keelsed. Tekste kaartidel on vähe. St. Kaardi nimi, võime ja iseloomustus., Reeglid ja kõik kaardid on tõlkena ka Eesti, soome-, rootsi-, saksa-, norra-, hollandi-, inglise- ja vene- keeles.

 • Kaardimängu edu korral tuleb mängule veel vähemalt 2 järge, mis võivad kogu gameplay vastavalt oma soovile ümber kujundada.

 • Kaardimängule võib tulevikus lisanduda ka mängulaud ekstra dimensiooni andmiseks.

 • Edukuse korral välismaailmas anname välja projektist ka digitaalse versiooni telefonidele ja muudele nutiseadmetele. See annab võimaluse mängida võrgus olevate telefonidega mängu ka siis kui kaardipakki ei ole ning iga mänguga sisse loginud kasutajatele plusspunkte andes lukustada lahti uusi ja põnevaid kaarte, et järgmine mäng veel huvitavam tuleks.

Meie soov on seekord viia kaardimäng Eesti uhkeks esindamiseks ka välismaailma! Jah, eestlased oskavad asju teha ning teevad seda hästi. Kõigil alati ei pruugi selle tõestamiseks võimalust tulla. Seepärast usumegi, et koos Teiega selle tehtud saame!

Millele kulub teotus?

Kaardid mida soovime välja anda peavad looma atmosfääri kangelase teekonnast. Disainid kaartidel peaksid tekitama tunde, tõesti seal viibida võiksid. Mängijal tekib ettekujutus kuhu kangelane on sattunud ning mis teda ees oodata võib. Disain maksab üle poole küsitavast summast.

Trükk tuleks teostada korralik, koos kvaliteetsete nurgaümardustega. Nii püsivad kaardid kaua ilusad ning annab kogutava väärtuse veel aastateks.

Kaardipaki kiletamine. Tundub lihtne ja ebavajalik? Kahjuks nii see pole. Meie kogemus ütleb, et iga inimene tahab ise paki esmakordselt avada ning tunda seda rõõmu värskest tootest, teades, et keegi pole kaupluses juba neid kaarte katsunud ega pakist mõnda eemaldanud. (Moonshine kaardimänguga on see olnud kahjuks väga tavaline nähtus, et pakid on kahjustatud ning kaarte on olnud pakkide vahel ümber tõstetud)

Tähtaega, kingitused ja kokkuvõte!

Paralleelselt toetuse kogumise ajaga teeme iga päev tööd, et mäng saaks korralik!

Loodame mängu tuua inimesteni detsembri Teisel poolel, kuid head asjad võtavad aega. Äärmisel juhul on pakk valmis 2  kuud peale toetuse kättesaamist. See lükkaks paki valmimise jaanuarisse 2017.

Kingitused saavad toetajad kätte aadressilt Kaupmehe 7 (Kõik kes Tallinnas). Teistele toimetame kingid Smartposti ja Omniva vahendusel.

Sarnased projektid

Toeta loodusteemalise lauamängu tegemist!

 • 21%kogutud
 • 314€toetatud
 • 25 päeva veel

Interactive Film

 • 5%kogutud
 • 95€toetatud
 • 22 tundi veel