Keila Kooli 64. lennu MoeshowKasutaja  Rauno Pisa projekt kategoorias Noored talendid

Keila Koolis on juba 30 aastat järjest märtsikuus korraldatud üritust Moeshow, mille toovad vaatajateni 11. klassi õpilased. Tegemist on ühe väga põneva üritusega, kus õpilaste poolt kirjutatud lugu antakse edasi riiete kollektsioonidega. Moeshow käigus saavad õpilased endas arendada meeskonnatööd, õppida projekti kirjutamise, suhtlemise ja enesekehtestamise oskust ning harjutada esinemist suure publiku ees. Ürituse korraldusega on seotud kõik 11. klasside õpilased ning tihti kaasatakse kollektsioonidesse ka Keila Kooli õpetajaid ja teisi Keila linna tuntuid inimesi. Moeshow korraldamine on gümnaasiumiõpilastele üks meeldejäävamaid aegu nende kooliteest ning samuti on see ka üks kooli populaarsematest üritustest, mille saabumist igal aastal pingsalt oodatakse. Sel aastal toimub Keila Koolis Moeshow 20. märtsil.

Kuidas saad just Sina, Hooandja, meile kõige selle juures abiks olla? Nimelt ei saa selline suur üritus toimuda ilma toetuste ja toetajate abita. Kahjuks ei sünni riided, poodium, lava ega heli- ja valgustehnika lihtsalt õhust ja armastusest, mistõttu tulemegi oma abipalvega Sinu, Hooandja juurde. Kui Sulle läheb meie Moeshow õnnestumine korda ja Sa sooviksid ka ise selle korraldusse oma panuse anda, siis on Sul võimalus meid toetada! Iga väiksemgi rahaline panus aitab meil muuta Moeshow paremaks ja ägedamaks! Aitäh sulle!
 


 

Meie anname toetuste eest omalt poolt vastu preemiaid ja auhindu! Auhinnad anname toetajatele isiklikult kätte ürituse toimumise päeval, 20. märtsil Keila Koolis.

Ette tänades, Keila Kooli 64. lend