Kiiking Uus-Meremaale!Kasutaja  Laura Käesel projekt kategoorias EV100

Haridus- ja Teadusministeeriumi hinnangul elab koguni 20% eestlastest välismaal ja see protsent kasvab. See on üsna soliidne number arvestades, kui väike on meie rahvaarv. Aga täna ei taha me rääkida mitte põhjustest, miks keegi on lahkunud, vaid võimalustest, mida need inimesed saavad võõrsil olles Eesti heaks ära teha. 
 
On tekkinud täiesti uus põlvkond väliseestlasi ja seda üle maailma, kes mõistavad, kui tähtis on meie keele ja kultuuri säiltamine ja edasi kandmine. Need oleme ka meie! 
 
Meie väike Uus-Meremaal elav sõpruskond, pärast pikka arutelu teemal “mida saame meie ära teha”, jõudis järeldusele, et pole midagi paremat, kui tuua Eesti oma bränd Kiiking Uus-Meremaale. Kiiking on ekstreemsport, mida saab harrastada peaaegu igaüks ning Uus-Meremaa on tuntud oma seiklusspordi võimaluste poolest. Ideaalne koht Kiikingule kanna kinnitamiseks ja üle võlli lükkamiseks! 
 
Läbi Kiikingu soovime siinsetele elanikele, turistidele ning mõistagi teistele eestlastele tutvustada uut spordiala, mida Uus-Meremaa pole varem näinud ning mis kogub populaarsust üle maailma. Samuti soovime läbi selle tutvustada meie erilist kultuuri ning elavdada siinset eestlaste kogukonda, mis aitab hoida seda haruldast keelt, mida me räägime. Ja lubame, et iga eestlane saab vähemalt ühe korra tasuta kiikuda! 
 
Kiikingu laienemine üle maailma on kingitus ka EV100 sünnipäevaks. 
 
Kes me oleme?
 
Oleme grupp noori eestlasi, kes usuvad, et Eesti Nokiad ja Skype’id on meie enda inimesed, kellel on soov, tahe ning oskused midagi ära teha ka väljaspool Eestit. Meie soov on tutvustada oma riiki ja kultuuri ühes kaugeimas paigas Uus-Meremaal, mille oleme valinud oma elukohaks ning kuhu satub üha enam turiste, sh ka eestlasi. 
 
Laura, Laura ja Marju on pikalt töötanud finantssektoris kommunikatsiooni-, turunduse ning rahvusvaheliste ettevõtete valdkonnas. Lauri on olnud ettevõtja ning jagab hästi ehitusvaldkonda ning Tanelil on oskus ja kraad lennukeid kokku panna. Moodustame mõnusa terviku, kus igal ühel on oma roll ja funktsioon, et Kiiking võimalikult suure publikuni tuua. 
 
Raha läheb Kiikingu käima lükkamiseks Uus-Meremaal, milleks on maatüki rent ja üritustel osalemiste tasu, samuti kohalik paberimajandus, millest me paraku mööda ei saa. See sisaldab ettevõtte loomist, ohutusplaani koostamist, raamatupidamisteenust, kindlustust, meelelahutusseadme sertifikaati jne. Et kiik jõuaks ühest kohast teise, vajame käru ning muid väiksemaid tarvikuid. Ning kuna tegu on uue asjaga, siis on ka turundusel oluline roll, millele oleme planeerinud hetkel ca 500 eurot. 
 
Kohtusid vanad eestlasedki alati külakiige all. Hea inimene, palun anna meile hoogu, et saaksime üle võlli ning ootame Teid alati külla ning kiikuma!
 
 
 
(vasakul üleval: Lauri Liblik, Marju Sokman (keskel), Tanel Laansalu
all vasakul: Laura Käesel, all paremal: Laura Kaasik)
 
 

 

Toeta €50 või enam: 

Maoori kultuurist inspireeritud kaelaripats, millel on õnnetoov tähendus.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Toeta €200 või enam:

 

TWIST - Lõpmatust sümboliseeriv keeruga roheline kivi. Igavane side kahe inimese vahel, mis kunagi ei kao, ka eemal olles. Samuti sümboliseerib kulgevat eluteed ja igavikku.
 
 
KORU - Rahu ja isiklikku arengut sümboliseeriv roheline kivi. Kivi kuju on inspireeritud Uus-Meremaa rahvustaimest, milleks on hõbedane sõnajalg. Kivi seostatakse uue alguse ja harmoonia saavutamisega.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOKI - Energiat ja elutarkust sümboliseeriv roheline kivi. Kivi sobib hästi tugevale ja enesekindlale isiksusele või inimesele, kes vajab veel jõudu ja usku oma eesmärkide saavutamiseks
  • 29 hooandjat
  • 647€kogutud 4000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 18.Jan.2016