Kiire kardisportlane Mia vajab teie toetust!Kasutaja  Mia Racing Fond MTÜ projekt kategoorias Sport

Tere

Mina olen Mia ja olen 14 aastane. Mulle meeldib kiiretel radadel võidu sõitmine ning üle kõige meeldib mulle kardirajal poistele ära teha. Esimest korda puutusin tehnikaspordiga kokku 9-aastaselt, kui proovisin hobikardiga sõitmist. Sain kohe aru, et see on minu spordiala, tahan rahvusvahelisel areenil võistelda ja autospordi kõige kõrgemasse tippu tõusta!

Olen esimesest päevast alates kardisõitjana kiiresti arenenud ja sellest annavad tunnistust minu aina paremad tulemused kardirajal erinevates masinaklassides – jätan üha rohkem poisse seljataha.

2021. aastal sain alaliidu poolt valituks Autosport Team Estonia võistkonda, mis annab võimaluse sõita koos Eesti parimate võidusõitjatega.

2021. aasta hooajal võistlesin masinaklassis Ok Junior. Hooaja 6 etapist saavutasin neljal korral poodiumikohad. Üldarvestuses saavutasin 4 koha.
 


 

2022 HOOAEG

2022 hooajal alustan sõitmist kiireimas otseveolises masinaklassis OK.

Uuel hooajal soovin saavutada poodiumikohti EMV etappidel ja jõuda üldarvestuses poodiumile. Selleks, et see kõik juhtuks, tuleb võimalikult palju sõita nii kodustel radadel kui ka osaleda välisvõistlustel. Ainult sõitmine ehk kilomeetrite kogumine annab sõitjale juurde tugevust ja oskusi tulla parimaks.

Hooandja abiga soovin soetada uue kardi, millega saan kevadel sõitmist alustada. Sina saad aidata mul 2022. aasta hooaja esimeseks Eesti Meistrivõistluste etapiks ette valmistuda, et saaksin pidada korraliku lahingu kardirajal.

Vaata ka minu kodulehte
 


 

Sarnased projektid

Muudetava kaldega ronimissein Tartu Ronimisministeeriumisse

  • 72%kogutud
  • 5390€toetatud
  • 3 päeva veel

Treeneripaat Ida-Saaremaa purjetamislastele

  • 67%kogutud
  • 5350€toetatud
  • 6 päeva veel