Kill Your DarlingsKasutaja  Kaja Kann projekt kategoorias Teater

Mängi videot

Ühekordne üritus "Kill Your Darlings" Kanuti Gildi SAALis.

13.september 2014 kell 19.30

 

Aastal 2013 valmistasin ette oma soololavastust "Be Real My Dear", mis põhines aasta aega üksi maal elamise kogemusel.  Kuuaega enne esikat oli lavastus kaks ja pool tundi pikk. Pärast kollegidega vestlemist ajasime koos dramaturg Maike Londiga otsustavalt käärid sisse ja viskasime pool materjalist välja. Tapsime oma kallimad. Nüüd 13.septembril näitan  teile neid kallikesi, samas räägin ka veidi lavastuse mängimise käigus toimunud kummalistest juhtumitest.

Kutsun ma teid Kanuti Gildi suurde saali, kus on 125 kohta. Luban, et tegemist ei saa olema intiimse ja meeleheitliku üritusega, saal on suur ja valge.

Selleks aga, et kõik need lõigud ja tekstid ja helifailid ja stseenid, mida varem avalikult nähtud ei ole, lavale jõuaksid, on vaja teie toetust.

Üritust "Kill Your Darlings" saab toetada ainult 5 või 10 euroga.

 

Kaja Kann on sündinud Vändras, viielapselises peres. Peale keskkooli lõpetamist Tallinnas asus ta õppima Räpina Aianduskoolis konserveerimise ja toidutehnologia eriala. Ta on esinenenud Võrus, Iisakus, Palal, Vormsi saalel, Narvas, Utrehtis, Zagrebis, Hamburgis, Berliinis, Riias, Helsingis, Stokholmis, Malmös, San Diegos, New Yorgis ja mujal. Kaja Kann on rahvusvaheliselt tunnustatud iseõppinud kunstnik, kelle keel on otsekohene, sageli liialt must-valge, kuid see-eest terav. Tema tegevust on võrreldud mänguga, ta nagu mängib tsirkust, mängib muusikat, mängib, et tantsib, mängib, et kirjutab raamatut. Ise ta ei taha sellega nõustuda, kui ikkagi peab, siis see on tema jaoks pagana tõsine mäng - elu ja surma peale.