Rahu projekt "Julgus"Kasutaja  KOIT TANTSUKOOL projekt kategoorias Sündmus

Noortelavastuse „Julgus“ produtsent on KOIT TANTSUKOOL. Noortelavastus valmib koostööd muusikute: Maia Vahtramäe ja Meisterjaaniga. Projekt taotleb toetust:

1. Professionaalse heli – ja valgustehnika rentimiseks, et võimaldada muusikutele vajalik tehnika

2. Originaalrekvisiitide toormaterjali jaoks

KOIT TANTSUKOOL on huvikool, mis pakub süsteemset tantsuharidust kõrgharidusega koreograafidelt igas vanuses lastele, noortele ja täiskasvanutele. Lavastus „Julgus“ on noorte omaalgatuslik etendusprojekt, mille seob tervikuks KOIT TANTSUKOOLI juhataja Kristina Raja, koostöös õpetajatega: Janne Reha, Kristin Tagam, Ülle Toming ja Maxim Telleng.

Julgus ei ole hirmu puudumine, vaid sellest olenemata tegutsemine. Noortelavastus "Julgus" tegeleb teismeliste hirmudest ja kiusamisprobleemidest rääkimisega. 100 Tallinna noort vanuses 7-14a erinevatest koolidest, otsivad lahendusi läbi tantsuteatri kui suhtlusplatvormi, teemadele: grupist eristumine, virtuaalne kiusamine ja suhted. 

Foto: Kadi Prants
 

„Julgus“ on ruumispetsiifiline lavastus. Puudub konkreetne lavapiir, ehk publik saab terve etenduse jooksul liikuda erinevate ruumide vahel, kus toimuvad paralleelsed tegevused. Tegevused kajastavad elulisi situatsioone Maia Vahtramäe vokaali saatel. Meisterjaan loob noortelavastusele parmupilli seade.

Projekti kogu eelarve on: 7 483,67€. Hooandja toetus moodustab summast: 14 protsenti. Koolis olemasolev helitehnika, mida kasutatakse tantsutundide läbiviimisel, on renditud, ei kuulu koolile ning . Koolil puudub ka isiklik valgustehnika. Projektiks „Julgus“ renditakse professionaalne heli – ning valgustehnika ettevõttelt ACAUDIO OÜ.

Lavastusele luuakse originaalrekvisiidid – mitteverbaalsed abivahendid kiusamise situatsioonide ning lahenduskäikude kirjeldamiseks. Rekvisiidid on vajalikud, et võimaldada täisväärtuslikku lavastuslikku elamust nii normintellekti kui meeleliste või intellekti arengupeetusega lastele. Rekvisiidid on abiks ka võõrkeelsele publikule, et lavastuse sisu ilma tekstita mõista.

Jõulud on rahu ja hoolimise aeg – „Julgus“ hoolib, et iga väike vaataja saaks täisväärtusliku elamuse.

KOIT TANTSUKOOL katab projekti kuludest 78 protsenti omafinantseeringuga: ettevalmistava protsessi kulud (turundus, reklaam), repertuaariklassid, õpetajate töötasu etenduspäeval, koristusteenuse etenduspäeval, ruumirendi, osalise tehnika rendi etenduspäeval, lavastuses osalevate KOIT TANTSUKOOLI õpilaste kostüümid.

Projekti toetab 8 protsendiga kogu summast Tallinna Spordi - ja Noorsooamet.

KOIT TANTSUKOOL kingib Hooandjatele tasuta tantsutunde, mis ei laiene kooli liikmemaksule. Hooandjad saavad valida endale sobivad tunnid välja toodud variantide seast. Kingitusi on võimalik realiseerida kuni 31.05.2019, registreerides end tundidesse: info@koittantsukool.ee

Lihastreening 16+: E 12:00-13:00 ja N 18:00-19:00.

Latin Club Mix 16+: K 18:00-19:00.

Kõhutants 16+: T 19:30-20:30.

Ballett 16+: K 12:00-13:00.

Lapsevanema ja lapse (kuni 2a) tantsutund: E 19:00-19:30.

2-3 aastaste iseseisev üldfüüsiline tantsuline treening: T 17:30-18:00.

Tutvu KOIT TANTSUKOOLIGA siin: www.koittantsukool.ee

Toetades meie projekti, aitad kaasa kiusamise vähendamisele ning noorte vaimse tervise eest seismisele. Iga annetus on samm laste ja noorte tervema tuleviku suunas!

Sarnased projektid

Kõrge Tiibeti Lama Khenpo Choga Rinpoche loengud Eestis

  • 13%kogutud
  • 425€toetatud
  • 25 päeva veel

Eesti väikseim kultuurifestival RuhnuRahu 2023

  • 90%kogutud
  • 2245€toetatud
  • 43 päeva veel

Inspiratsioonifestival 2023

  • 10%kogutud
  • 496€toetatud
  • 4 päeva veel