Knit The WorldKasutaja  Kaja Kann projekt kategoorias Kunst

Mängi videot

Mina olen Kaja Kann, etenduskunstnik. Minu elus on üks ring täis saanud. Varem olin hirmus sotsiaalne ja aktiivne. Olen alustanud laste ja noorte tsirkusekogukonna OMAtsirkus, olnud Kanuti Gildi SAALi loomise juures, esitanud oma lavastusi erinevates linnades Eestis, Lätis, Saksamaal, Hollandis, Belgias, Rootsis, Soomes, USAs, Horvaatias jne. Olen osalenud kõikvõimalikes diskussioonides.

Nüüd kolisin maale elama. Linnas tundus, et ma ei oska enam. Kadus mõte. Nendest lisaväärtuste loomistest sai kõrini. Otsustasin, et tahaks luua ainult püsiväärtusi.
 
Olen siin tegelenud igapäevaste asjadega: toon vett, kütan maja, teen puid, rohin peenraid, külvan ja künnan, tõstan keldris kartulikaste vastavalt vee tõusule ja langusele, käin seenel, koon sokki või kampsunit ... Igal õhtul teen ka akna pealt pildi, et salvestada tänane päev. See on üksinda maal elava inimese vaade. Vaade laia maailma.
 
KOO MAAILMA on minu sooloprojekt, mis hõlmab endas nii kirja-, visuaal-, heli,- kui ka etenduskunsti. Aasta jooksul kirjutatud päevikust saab raamat, piltidest näitus
ja seisundist lavastus.
 
Raamat on hetkel toimetaja Annika Vamperi käes. Sügiseks on valmis trükki minema. Pildid on võetud. Videokunstnik Maike Lond paneb need ritta. Näitus saab valmis 2014 jaanuaris. Lavastusega käib töö Kanuti Gildi SAALis ning esietendub veebruaris 2014.
 
Lisaks kunstilisele protsessile on tähtsal kohal ka rahastuse leidmine. Kuidas tegutseda situatsioonis, kus riik tõmbab vaipa koomale. KOO MAAILMA teostamiseks olen müüki pannud kõikvõimaliku materiaalse, mis aastaga meisterdanud olen. Ikka selleks, et saada projekti tegemiseks vahendeid. Kõigest sellest moodustub kokku kunstiteos.
 
Rohkem minu tegevuse kohta saab lugeda: http://pardimaelokaal.weebly.com/
Raamatud, postkaardid ja kudumid antakse üle raamatu esitlusel 2014 jaanuaris või saadetakse postiga pärast seda. Lavastuse esietendus toimub veebruaris 2014 Kanuti Gildi SAALis, Tallinnas ning hooandjatele saadetakse personaalne kutse.
  • 58 hooandjat
  • 3980€kogutud 3600€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 15.Jun.2013

Sarnased projektid

Aitame Urho Kaleva Kekkoneni pronkskuju Käärikule

  • 63%kogutud
  • 4114€toetatud
  • 54 päeva veel