Kõrkvere seltsi kööki uus kodutehnika!!!Kasutaja  Mari Pihl projekt kategoorias Kodanikualgatus

Meie MTÜ Kõrkvere selts tegutseb Saaremaal, Kõrkvere külas, endise koolimaja ruumides. Meie seltsi kuuluvad 9 külaga kogukond ja suvesaarlased. Seltsis on liikmeid 53, aga suurematel väliüritustel on koos üle 150 inimese.

Eelmisel aastal sai meie maja 90 aastaseks. Leader projekti toetusel on meie seltsi köök remonditud ja esmased kodumasinad saime siis annetuste teel. Nüüd on köök olnud aktiivselt kasutuses juba 4 aastat, sel suvel värskendame köögi seina värvi ja sooviks uuendada köögitehnikat, sest vana on oma aja ära elanud ja pole ökonoomne.

Korraldame supipäevi, sest kauplust meie kandis enam ei ole ja kogukond vajab koosolemise ja suhtlemise kohta. Seni on toimunud supipäevad 14 korda, osavõtt on aktiivne ja rahvas on rahul. Oodatud on supipäevadele kohalik kogukond ja ka kaugemalt tulijad!

Seltsi ruumides peetakse sünnipäevi, rahvakalendri tähtpäevi, kontserte, aastas pea 17 üritust, seega on ka köök pidevalt kasutuses. Meie kokkade valmistatud lihapirukad on siinkandis väga kuulsad!

Sel kevadel saime Kogukondade EV 100 taotlusvoorus oma projektiga "Majale uued silmad" tagumise saali akende ja välimise seina soojustuseks rahastuse. See on tore kingitus meie majale! Kõrkvere küla on ajaloos esmakordselt mainitud 1343. aastal, seega saame tähistada küla 675. aastapäeva juba uute akendega saalis.

Kuid nüüd oleme jõudnud oma seltsi rahvaga tõdemuseni, et köök ON maja süda ja tahame alustada köögitehnika vahetamise projektiga. Esialgse arvestuse kohaselt projekti kogumaksumus oleks 1000€ ja omal jõul me uut tehnikat soetada ei suuda. Välja on vaja vahetada elektripliit, külmutuskapp ja pesumasin.

Iga euro on meile oluline ja te kõik saate anda oma panuse, aidata täituda meie suurel unistusel, eriti meie superkokkade unistusel! Et köögitehnika saaks uuendatud, oleks ajakohane ja ökonoomne. Kui raha õnnestub koguda rohkem, siis läheb see väiksemate köögimasinate ostmiseks!

Aita Sinagi meie unistuse täitumisele kaasa!

Meie tegemistest saad lugeda koduleheküljel ja leia meid facebookist.

Sarnased projektid

Saa osa ehtsast maaelust!

  • 106%kogutud
  • 2650€toetatud
  • 3 päeva veel

REBASESAAR ELUSTIILISALONGI JUUKSURI- JA RÄNNAKUBUSS

  • 0%kogutud
  • 0€toetatud
  • 31 päeva veel

Sina hoolid, meie hooldame

  • 43%kogutud
  • 650€toetatud
  • 24 päeva veel