Kuhu lähed, maailm?Kasutaja  AIESEC in Estonia projekt kategoorias Sündmus

AIESEC korraldab 18. septembril Tartu Tudengipäevade raames uuenduste teemalise seminari "Kuhu lähed, maailm?". Seminaril tutvustavad enda ala tegijad uuenduslikke suundi eri valdkondades. Õhtu jooksul on osalejal võimalik teada saada nii mõndagi, millest varem aimugi polnud! Näiteks, kuidas kasutatakse virtuaalreaalsust värbamises, missugused on tulevikukangad ning kuidas on võimalik nutirakendusi võimalikult hästi enda tervise jaoks ära kasutada. Selle veelgi edukamaks korraldamiseks ning toimumiseks vajame aga sinu abi!
 


 

Uuendused on kõikjal me ümber

Ürituse eesmärk on kaasata noori eri valdkondade uuendustesse, et näidata, kuhu suunas liigub maailm. Üritusega selgitame, et uuendused on kõikjal meie ümber ning innovatsiooni viivad läbi inimesed siin samas Eestis ning julgustame ka üritusel osalejaid mõtlema innovaatilisemalt.

Seminar algab sissejuhatusega, seejärel liigutakse teema järgi töögruppidesse ning pärast grupitööd kogunetakse taas kokku, et iga grupp saaks esitleda oma töötoa tulemusi. Seega, isegi kui osalejaid paelub rohkem kui üks valdkond, on siiski võimalik osa saada kõigist käsitletud teemadest.
 

Mis on AIESEC?

AIESEC on maailma suurim noorte juhitav organisatsioon, mis tegutseb enam kui 120 riigis. Meie eesmärgiks on arendada noortes erinevaid oskusi, anda neile uusi teadmisi ja võimalus kogeda juhiks olemist. Meeskonnaliikmena saab proovida kätt nii müügis, turunduses, personalitöös kui ka ürituste korraldamises. Lisaks liikmekogemusele saab AIESECi kaudu välismaal praktika läbida ja teha vabatahtlikku tööd.
 


 

Löö sina ka kaasa!

Et olla kursis just selle kõige värskema infoga, siis ühine ka meie üritusega Facebookis. Üheskoos levib hea sõnum ka kaugemale - kutsu mõni hea sõber endaga kaasa! www.facebook.com/events/1450676905020726

Kui sinu jaoks on oluline noorte aktiivsus väljaspool koolielu, sa oled sellisest üritusest puudust tundnud ning arvad, et uuendustega kursis olemine on võti riigi ja ühiskonna arenguks, siis anna ka sina enda panus innovatsiooni tulevikku!
Pane vaim valmis ja kohtume 18. septembril SPARKis!