annalutter. KUUTKasutaja  Anna Lutter projekt kategoorias Kunst

KES SA OLED?

Ma olen Anna. Ma olen käsitööentusiast, kolme käsitööraamatu autor, käsitööõpetaja, elustiiliettevõtja, blogija ja kahe lapse ema. Maailmas ei ole midagi paremat kui lõuna ajal magamine! Unistan sellest, et inimesed tahaksid ja oskaksid oma kätega midagi teha. Päriselt teha, päriselt oma kätega midagi teha! Inspekteeri mind lähemalt minu Instagramilehel https://www.instagram.com/lutteranna/.
 


 

MIDA SA TEED?

Oma unistuse elluviimiseks otsustasin luua koha nimega KUUT. See on käsitööle orienteeritud koolitus- ja peokeskus, kus saab pidada oma erilist tähtpäeva, teha firmaüritusi, võtta aega iseendale või lihtsalt sõprade-sõbrannadega veeta äge ja hariv õhtu. KUUTi on oodatud nii lasteaialapsed kui täiskasvanud, mehed kui naised. Need, kellel on raskusi heegelnõela ja sukavarda eristamisega, kui ka need, kes on kudunud 26 erimustriga Haapsalu salli ja kelle iga voodi peal on kolmesajast vanaema motiivist enda heegeldatud tekk. Käsitöö on nii mitmekülgne (ja meditatiivne, äge, loov, motiveeriv, inspireeriv, arendav, põnev, praktiline, soe) ja ma luban, et pingutan väga, et leida igaühele just talle kõige paremini sobiv tehnika ja materjalid. Kui sa kahtled, kas ma seda suudan, heida pilk peale mu varasematele tegemisele minu blogis http://annalutter.com/.
 


 

KUS SA SEDA TEED?

Alguses planeerisin ettevõtet Dominikaani vabariiki, aga siis meenus, et mulle väga meeldivad Eesti ja eestlased. Ma olen oma kodukoha patrioot ja KUUT asub Saku vallas Kurtnas, 30-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Endises kanalas. Minu vanaema, kes seal kanalas veel 25 aastat tagasi kanasid kantseldas, teadis öelda, et tegemist oli tootmiskanalaga. Seega on selle maja seinad kõrge tootlikkusega harjunud ja ma olen kindel, et Kuudist hakkab tulema ägedaid asju! Kõigile neile, kes nüüd ehmatusega mõtlesid, et nemad oma last ja sõpru-tuttavaid vanasse kanalasse lõbutsema juba küll ei too, võin öelda, et suure tõenäosusega on teie lapsed juba mitu korda vanades kanalates lustinud. Nimelt ehitati minu naaberettevõte, Vembu-Tembumaa, samuti täies osas kunagisele kanalate territooriumile. Polnudki Vembukas nii hull ju?!
 

KAUA VÕIB?

... küsiks Ain Allas. Tahan Kuudi avada sellel kevadel, varasuvel.
 


 

MIKS SA HOOANDJAS OLED?

Nagu Sa näed, siis kõik on peaaegu valmis, nipet-näpet vaja veel teha! Nüüd saadki appi tulla Sina ja lükata mulle hoogu juurde!

Olen Sulle kaasaelamise eest rohkem kui tänulik ja mõtlesin välja üliägedad auhinnad. Auhindu saab välja lunastama asuda kohe kui lint on läbi lõigatud ja KUUT avatud - annan Sulle sellest meili teel kindlasti teada!

Ja mul on veel üks maasikas: loosin kõigi 7 euroga toetanud hooandjate vahel välja ühe suure öökullipadja ja kõigi 17 euroga toetajate vahel loosin välja kolm suurt öökullipatja. Juhuu!

Aitäh, et annad mulle hoogu juurde, teeme koos üle võlli!

Loovalt ja päriselt!

a.

  • 91 hooandjat
  • 3922.17€kogutud 3997€ eesmärgist
  • 25 päeva
    Projekti toetatakse 14. mai ainult juhul, kui ta kogub terve eesmärgiks seatud summa.
Anna projektile hoogu!

Sarnased projektid

Eesti ühe tuntuima karikaturisti Vello Agori (Gori) rüüstatud hauakivi taastamine

  • 93%kogutud
  • 559€toetatud
  • 9 päeva veel