Laste innovaatiline ujuktrikoo AquaKidKasutaja  Ekke Lainsalu projekt kategoorias Disain

Lapsed on meile kõige tähtsamad. Me soovime neile ainult parimat ja me teame, et lastele meeldib vees hullata. Võimaluse korral võtame nad meelsasti endaga kaasa spaadesse, suvel randa ja talvel soojamaareisidele, sest mis võiks olla ühele pisikesele veelgi toredam ja arendavam kui soojas vees hullamine!

Kuid oma laste järele basseini või veekogu ääres valvamine on üks suurimaid stresse. Piisab hetkest ja lapse pea võib olla juba vee all ning kopsud vett täis… Arstid hoiatavad, et pisike laps võib uppuda isegi madalasse veelompi, rääkimata siis basseinidest või veekogudest. Kuidas aga me saaksime oma lastele vees hullamise rõõmu keelata? Vees mängimine kogu füüsisele arendav ja me soovime, et nad õpiksid ujuma juba varakult.

Seni on pidanud lapsevanemad leppima tõsiasjaga, et last ei tohi hetkekski järelvalveta jätta ja iga nende sammu peab jälgima kotkasilmil. Nüüd on aga võimalus lubada endale ja oma lapsele vee ääres palju suuremat vabadust ilma paanilist hirmu tundmata.

Eestis leiutatud, Patendiameti poolt unikaalse lahenduse poolt heakskiidu ja Kasuliku Mudeli sertifikaadi saanud laste ujuktrikoo AquaKid annab vanemale vabaduse ja õpetab lapsed kiiremini ujuma.
 

See ujuktrikoo on tõeliselt revolutsiooniline, muutes laste vees viibimise kogemuse puhtaks lustiks ja andes lapsevanemale turvatunde ning vanavanematele võimaluse külastada Spaasid või veekogusid mitme lapsega korraga, tundmata hirmu, et äkki ei jõua kõikidel lastel silma peal hoida.

Mis on ujuktrikoo? See on ujumistrikoo, millesse on integreeritud päästevest. Trikoo eesmärk on tagada lapsele vees kõige suurem turvalisus, pakkudes samaaegselt maksimaalset liikuvust ja mugavust. Ujuktrikoo loomuliku ujuma õppimist soodustava asendi tulemusena õpivad lapsed ujuma varem kui nende eakaaslased.
 


 

Millest on AquaKid ujuktrikoo valmistatud?

Ujuktrikood on õmmeldud nahasõbralikust sünteetilisest kangast, täitena on kasutatud vahtpropüleeni, mida on nii ees kui taga just niipalju, et trikoo hoiaks last vees vertikaalses asendis. Sama materjali kasutatakse ka päästevestides. Materjal on allergiavaba, kuivab kiirelt ja ei ima vett. Ujuktrikoode õmblused on hoolika disainimise tulemusena arendatud sellisteks, et need ei hõõruks kuskilt lapse õrna nahka ja tunduksid seljas maksimaalselt mugavad.

Eestis disainitud AquaKid ujuktrikood on ainulaadsed sellepoolest, et need sisaldavad täitematerjali ka õlakutes, mis omakorda tagab veelgi loomulikuma ujumisasendi.

Palun aita meil tootmist laiendada ja viia see toode võimalikult paljude lasteni. Ja kui Sa oled lapsevanem, siis vabasta ennast pidevast lapse jälgimise stressist ja anna oma pisikesele võimalus teistest varem ujuma õppida!

Rohkem infot ujukrikoo kohta leiad http://aquakid.ee