Lasteaedade kalender „Väärtuste aastaring“Kasutaja  Margit Hiiet projekt kategoorias Trükis

Mängi videot

Kalender “Väärtuste aastaring” saab teoks kuue Tallinna kesklinna lasteaia pikaaegse koostöö tulemusena. 2006. aastal alguse saanud koostöös osalevad Komeedi, Päiksesejänku, Liivalossi, Sipsiku, Südamekese ja Endla lasteaed. Varasematel aastatel on koos organiseeritud spordipäevi, tähistatud rahvakalendri tähtpäevi, korraldatud koolitusi.

2014/2015 õppeaastal keskendusime väärtuskasvatusele ja oma lasteaedade väärtuste lahtimõtestamisele. Ja et olulised asjad meelest ei läheks, tekkis meil mõte koostada väärtuste kalender.

Kalendrisse on koondatud meie lasteaedade väärtuste ühisosa. Iga väärtus on leidnud koha lasteaia suurte ja väikeste poolt loodud luuleridades ja mõnusates laste poolt välja öeldud mõtteterades ning illustreeritud laste loodud kollaaži tehnikas fantaasiarikaste piltidega.

Täna on meil olemas hea mõte ja suurepärane materjal kalendri valmistamiseks, kalendri trükkimiseks vajaminevat raha aga kahjuks veel mitte. Seetõttu pöördume Sinu poole HEA INIMENE – aita mõte teoks teha!

Väärtuste aastaringi kalendreid kasutame oma lasteaedade rühmades, kingime partnerlasteaedadele ja iga hooandja saab endale päris oma väärtuste kalendri.

 

SÕBRALIKKUS

Lipi peale lipp
ja lapi peale lapp.
Tipi peale tipp
ja täpi peale täpp.
Jala ette jalg
ja käsi peseb kätt.
Koos olles ikka tunned
sõbra sõbralikku kätt
 

 

 

Sarnased projektid

Eesti robootika tulevik on helge!

  • 43%kogutud
  • 770€toetatud
  • 36 päeva veel

Puhume Võlukaelale elu sisse

  • 90%kogutud
  • 1627€toetatud
  • 21 päeva veel