LBRNT100Kasutaja  Rait Sohkin projekt kategoorias Sündmus

LBRNT100 on Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud juubeligala, mida peetakse selgi korral traditsioonilises toimumiskohas – Vana-Vigalas – ja traditsioonilisel toimumisajal – päev enne (28.06.18) Eesti suurimat metal-festivali Hard Rock Laagrit. Viljeletavateks stiilideks on olnud valdavalt punk ja lihtsakoeline rock n roll.

Kontsert on toredaks nostalgia-padruniks kõikidele neile, kes 90-date lõpupoole peol harrastasid käia (ja me ei pea siinkohal diskosid silmas ;), sai ju LBRNT alguse juba 20 aastat tagasi. Sama stagnatsioonihõnguga võimlainterjöör, hoolikalt valitud bändid ning seltskond, keda mäletad põhikoolist nurga taga purgiõlle kuukamas. See on pidu, kus kedagi ei huvita mis sul seljas või jalas.

Üritust korraldavad kohaliku taustaga muusikaentusiastid, kes varasematel aastatel mõnel harval korral ka ise pilli kätte võtnud on.

Aastate jooksul on LBRNTi lavalaudatel rokkinud mitmed Eesti suuremad ja väiksemad tegijad – Psychoterror, Kurjam, J.M.K.E., Number Ö, Sibyl Vane, Punkentsefaliit, Giuseppe Perverdi Big Band, Revolver, Pööloy Gläänz jt.

Sel aastal plaanime korraldada tõelise Pärnumaa invasiooni - st räägitud on kollektiividega - tõeliste korüfeedega, kes Eesti pungiskenes tutvustamist ei vaja: The Belka ja Square. Korraldaja jätab loomulikult endale õiguse viimasel hetkel bände juurde lisada (ehk popis keeles +TBA).

Festival on silma paistnud oma üüratu külastajate, esinejate- ja VIP-külaliste sõbralikkusega. Kohal on tipptasemel hobikokad, silmamoondajad ja kehaväänajad. Seiklushuvilistele külastajatele pakuvad oma kiirreageerimisvõimekusega tuge Politsei- ja Piirivalveamet, Rapla Haigla EMO Märjamaa kiirabibrigaad ja Päästeamet.

Loodame teid kõiki võõrustada sel looduskaunil pleistotseeni ajastikul tekkinud viirsavitasandikul ;)


_____________________________
Kogutud annetused lähevad 100% kontserdi korraldusfondi. Esmajärjekorras tasume bändide honorarid, helitehnika rendi, lava- ja teenindava personali kulud.

  • 69 hooandjat
  • 2280€kogutud 2140€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 20.May.2018