Henry Laks ja Marten Kuningas: Lendorava laulu muusikavideoKasutaja  Carolyn  projekt kategoorias Film & Foto

Me oleme MTÜ Noored Rohelised ja tahame päästa lendoravat väljasuremisest. Projekt on osa suuremast lendorava päästekampaaniast. Nimelt ennustavad teadlased, et aastaks 2020 on lendorav Eesti metsadest jäädavalt kadunud. Kampaania käiviati jaanuaris 2016. Korraldati ka petitsioon lendorava ja metsade kaitseks, mis kogus esimese algatusena portaalis rahvaalgatus.ee vajaliku arvu allkirju (kokku 2054 digiallkirja) ning jõudis riigikokku ja hetkel ootab menetlemist.

Osana kampaaniast kirjutas tuntud Eesti muusik Henry Laks lendoravast laulu ning esitab seda koos Marten Kuningaga. Laul juba kõlab raadios, kuid sõnumi mõju tugevdamiseks ja laialdasemaks levikuks, mis aitaks probleemi teadvustada suuremal hulgal inimestel, on meil soov teha laulule ka video, mida levitada televisioonis, sotsiaalmeedias ja muudes kanalites.

Hooandjate toetust vajame video filmimisega seotud kulude katmiseks. Kõik inimesed, kes projektiga seotud teevad seda suurest südamest ja aitamissoovist, aga on kulutusi, milleks vajame Sinu toetust – tehnika, kütus, post produktsioon, erifefektid jne.

 

Täname südamest kõiki, kes lendoravat toetavad!

 

Lendorava tiim

Lisalugemist -

Postimehe artikkel : lemmik.postimees.ee/3486785/rohelised-koondavad-joude-valjasuremisohus-lendoravate-kaitseks

Alkeemia artikkel: alkeemia.delfi.ee/keskkond/okondus/lendorava-petitsioon-jouab-riigikokku-allkirjade-kogumine-jatkub-puhapaeva-sudaooni?id=74251421

Sarnased projektid

Levila otsib superpuud. Lühifilm puude tähtsusest.

  • 21%kogutud
  • 2115€toetatud
  • 30 päeva veel