Lõbus animatsioonfilm „Tantsitaja” DVD-leKasutaja  Animailm projekt kategoorias Film & Foto

Mängi videot

Lamenukktehnikas animatsioonfilm „Tantsitaja jutustab lõbusa loo karjapoisist, kes vilepilli mängides oma õnne leiab. Film on inspireeritud Muhumaast, sealsest kultuurist ning tekstiilidest. „Tantsitaja” on sobiv film igas vanuses publikule.

Film esilinastub mai lõpus. Selleks ajaks soovime välja anda ka „Tantsitaja” DVD ning panna kokku rändnäituse filmi dekoratsioonidest ja nukkudest. Hooandjate abiga katame DVD-kujunduse, väljaandmise ning näitusekastide valmistamise kulud.

Filmi autorid: Malle Valli, Marili Sokk, Piret Sigus ning Triin Sarapik-Kivi
Muusika (mis kõlas ka videos): Pastacas
Helikujundus: Horret Kuus

Animailm on animatsioonistuudio, mille asutasid Piret Sigus, Marili Sokk, Triin Sarapik-Kivi ja Malle Valli. Meie põhitegevus on animatsiooni loomine, seda nii filmide, muusikavideote kui ka reklaamide tarvis. Korraldame ka erinevaid õpikodasid, aitame tähistada olulisi sündmusi ning sisustame üritusi animatsiooniga. Meie stuudio ootab ka põnevaid koostööpakkumisi ning uusi autoreid oma ideedega.

„Tantsitaja” on Animailma teine film. Meie esimene film „Ütsi, ütsi, õeke!” on linastunud mitmetel rahvusvahelistel festivalidel ning korduvalt ka ETVs. Kui Sa pole seda veel näinud või soovid lähemalt olla kursis meie tegemistega, külasta meie kodulehte. Kui Sulle meie tegemised meeldivad, jälgi meid ka Facebookis.

Oleme Sulle toetuse eest väga tänulikud ning oled oodatud eksklusiivsele ekskursioonile meie stuudios (eelnevalt kokkulepitud ajal).

  • 23 hooandjat
  • 1385€kogutud 1300€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 18.May.2014